Аптечка Mindo md0087 (пустая)


Заканчивается
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
194 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Mindo md0087 (пустая) - Органайзер для аптечки
Согласно ПДД, каждый автомобиль должен иметь аптечку первой помощи со списком наиболее необходимых лекарств и предметов для оказания первой помощи.
Аптечка для оказания первой помощи будет хорошим организатором ваших лекарств на дороге или дома. Органайзер очень легкий и компактный, поэтому вы можете удобно разместить его как в багаже, так и в обычной сумке. Аптечка первой помощи имеет два больших отделения слева и справа.
Читать полностью
Mindo md0087 (порожня) - Органайзер для аптечки
Згідно ПДР, кожен автомобіль повинен мати аптечку першої допомоги зі списком найбільш необхідних ліків і предметів для надання першої допомоги.
Аптечка для надання першої допомоги буде хорошим організатором ваших ліків на дорозі або вдома. Організатор дуже легкий і компактний, тому ви можете зручно розмістити його як в багажі, так і в звичайній сумці. Аптечка першої допомоги має два великих відділення зліва і справа. На лівій стороні є прозорі кишені, які дозволять вам побачити і швидко знайти необхідні ліки. Також в аптечці знаходиться карман і еластичні тримачі для зберігання додаткових предметів для медичного обслуговування, таких як крем, мазь або пляшечки з лікарськими засобами. Надійно закривається застібкою-блискавкою.
На жаль, більшість водіїв купують автомобільні аптечки тільки «для галочки». За відсутності цього аксесуара ви можете отримати штраф від співробітників ГИБДД. Залежно від покупної ціни вміст аптечки також зміниться. Пам'ятайте, що дуже часто ваше життя залежить від вмісту вашої аптечки. Варто перевірити термін придатності лікарських препаратів. Категорично забороняється використовувати минулі ліки.

Упаковка
Мягкая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mindo» в категории «Аптечка»
Показать все модели