Нет в наличии
152 грн.
Наличные:
152 грн
Безнал:
182 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Mindo md0087 - Сумка автомобильная для лекарств
Сумка-органайзер будет хорошим организатором ваших лекарств на дороге или дома. Органайзер очень легкий и компактный, поэтому вы можете удобно разместить его как в багаже, так и в обычной сумке. Сумка-органайзер имеет два больших отделения слева и справа. На левой стороне есть прозрачные карманы, которые позволят вам увидеть и быстро найти необходимые лекарства. Также в сумке находится сетчатый карман и эластичные держатели для
Читать полностью
Mindo md0087 - Сумка автомобільна для ліків
Сумка-органайзер буде хорошим організатором ваших ліків на дорозі або вдома. Організатор дуже легкий і компактний, тому ви можете зручно розмістити його як в багажі, так і в звичайній сумці. Сумка-органайзер має два великих відділення зліва і справа. На лівій стороні є прозорі кишені, які дозволять вам побачити і швидко знайти необхідні ліки. Також в сумці знаходиться карман і еластичні тримачі для зберігання додаткових предметів для медичного обслуговування, таких як крем, мазь або пляшечки з лікарськими засобами. Надійно закривається застібкою-блискавкою.
На жаль, більшість водіїв купують автомобільні аптечки тільки «для галочки». За відсутності цього аксесуара ви можете отримати штраф від співробітників ГИБДД. Залежно від покупної ціни вміст аптечки також зміниться. Пам'ятайте, що дуже часто ваше життя залежить від вмісту вашої аптечки. Варто перевірити термін придатності лікарських препаратів. Категорично забороняється використовувати минулі ліки. Дана сука-органайзер допоможе вам розмістити всі необхідні ліки дуже компактно, і ви самі зможете вибрати необхідні ліки що можуть перегородити в дорозі.

Тип
Сумка-органайзер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mindo» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели