Шины GISLAVED Com Speed (215/65R16C 109/107R)


Нет в наличии
2380 грн.
Наличные:
2380 грн
Безнал:
2856 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gislaved Com Speed (215/65R16C 109/107R) - автошина

Автомобильные шины Gislaved Com Speed предназначены для эксплуатации на микроавтобусах и грузовых авто малой грузоподъемности. Производитель преследовал цель, повысить безопасность при движении и маневренность авто.
Для этого рисунок протектора разрабатывали с привлечением технологий компьютерного моделирования. Устойчивость авто удалось достичь путем специальных внутренних
Читать полностью
Технічні параметри:

Gislaved Com Speed (215/65R16C 109/107R) - автошина

Автомобільні шини Gislaved Com Speed призначені для експлуатації на мікроавтобусах і вантажних авто малої вантажопідйомності. Виробник мав на меті, підвищити безпеку при русі і маневреність авто.
Для цього малюнок протектора розробляли із залученням технологій комп'ютерного моделювання. Стійкість авто вдалося досягти шляхом спеціальних внутрішніх з'єднань подвійних блоків центральних ребер протектора. Авто стало вести себе більш передбачувано і на високих швидкостях, і при екстреному гальмуванні. Збільшивши ширину плечових ребер, вдалося досягти кращої чуйності на рульове управління при маневруванні.
Так як шина повинна витримувати підвищені навантаження, її боковини посилили додатковим кордом, тим самим захистили від деформацій, проколів і порізів.
Чимало уваги приділили і гумовій суміші покришки. Завдяки сучасним добавкам, її зчеплення з дорогою покращилися, при цьому підвищилася стійкість до нерівномірного зносу.
Практично плоский профіль малюнка знизив опір коченню. У наш час це дуже важливий показник, так як допомагає економити пальне та зменшує викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Ширина профиля шины
215 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
65
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Летние шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GISLAVED» в категории «Шины»
Показать все модели