Липкий коврик Mindo niki037


Есть в наличии
28 грн.
Наличные:
28 грн
Безнал:
34 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Акция! При покупке туристической посуды Mindo липкий коврик в подарок!
Потеплело, пора выбираться на природу, поэтому стоит позаботиться о качественной туристической посуде, именно для этого мы запускаем Акцию! При покупке туристической посуды Mindo  удобный и практичный липкий коврик Mindo в подарок! 
відобразити українською
Mindo niki037 - Коврик в авто "антискольжение"
Основные характеристики:
Уникальная полезная вещь для владельцев автомобилей. Коврик лежит на любой поверхности, надежно удерживая на нем предметы. Положите нескользящий коврик на торпеду и не бойтесь каких-либо резких поворотов или толчка дороги. Полезный подарок будет служить не только автомобилистам, но и всем путешественникам и даже служащим.
На первый взгляд, ковер напоминает тонкий и высокотехнологичный коврик для
Читать полностью
Mindo niki037 - Коврик в авто "антискольжение"
Основні характеристики:
Унікальна корисна річ для власників автомобілів. Килимок лежить на будь-якій поверхні, надійно утримуючи на ньому предмети. Покладіть нековзний килимок на торпеду і не бійтеся будь-яких різких поворотів або поштовху дороги. Корисний подарунок буде служити не тільки автомобілістам, але і всім мандрівникам і навіть службовцям.
На перший погляд, килим нагадує тонкий і високотехнологічний килимок для звичайної комп'ютерної миші. Але це враження зникає, як тільки продукт видаляється з упаковки: його поверхня «липка».
«Лепкий ефект» реалізується завдяки матеріалу, з якого зроблений килим - м'який силікон. Завдяки своїй м'якості, він ідеально закріплений на горизонтальних або похилих поверхнях. Об'єкти, розташовані на ньому, не ковзають через що виникає ефекту тертя. Чим більше площа контакту між об'єктом і килимком, тим надійніше він закріплюється на поверхні. В цьому випадку не залишає слідів на розташованих там речі.
Якщо ви маєте безлад на робочому столі, якщо вам важко знайти ручку або олівець в купі документів, одягніть нековзний килимок на будь-яку гладку вертикальну поверхню (монітор, системний блок, стіну, офісний розділ, шафа) та Помістіть на нього письмові матеріали, не побоюючись їх падіння і втрати.
Якщо килим курний і почав втрачати свої властивості - просто промийте його мильною водою і дайте йому висохнути - «ресурс роботи» необмежений!

Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mindo» в категории «Липкий коврик»
Показать все модели