Шумоизоляция StP Битопласт-5


Есть в наличии
158 грн.
Наличные:
158 грн
Безнал:
198 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция StP Битопласт-5
Шумоизоляционный материал StP Битопласт-5 предназначается для поглощения среднечастотных и высокочастотных шумов. Используется как антискрипный уплотнитель для пластиковой обшивки салона автомобиля, потолка, боковых стоек, крепежей багажника и карт дверей. Одним из главных преимуществ материала это хорошие теплоизоляционные свойства. StP Битопласт-5 является идеальным уплотнителем, при сжатии материала он
Читать полностью

Шумоiзоляцiя StP Битопласт-5
Шумоізоляційний матеріал StP Бітопласт-5 призначається для поглинання среднечастотних і високочастотних шумів. Використовується як антіскріпний ущільнювач для пластикової обшивки салону автомобіля, стелі, бічних стійок, кріплень багажника і карт дверей. Одним з головних переваг матеріалу це хороші теплоізоляційні властивості. StP Бітопласт-5 є ідеальним ущільнювачем, при стисненні матеріалу він повертає свою колишню форму цим заповнює весь вільний простір під обшивкою салону. В'язкий з бітумної просоченням п'яти міліметровий матеріал захищений від вологи і від ультрафіолетового впливу. Клейовий шар дозволяє кріпити матеріал без нагріву. Діапазон робочої температури від -50 до +100 градусів. Застосовується для усунення скрипу приладової панелі, пластикових деталей салону і джгути проводки. Матеріал не дозволить з'єднаються металу з пластиком і при цьому видавати неприємний скрип.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж. Матеріал легко ріжеться на тонкі смужки для шумоізоляції проводки щоб ті не створювали стукіт при русі автомобіля.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу і інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,3 кг
Ціна за лист (10 листів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
5 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  На Гранд Сценик 3 (2013) лучше дать StP Битопласт-10 на карту двери?

  Анатолий, 08.02.2018

  Да

  Ответ специалиста

  На Forester 2007, чем можно достичь максимальной шумоизоляции? Буду благодарен за ответ.

  Глеб, 06.02.2017

  рассмотрите https://avtozvuk.ua/info/11641

  Ответ специалиста

  Матеріал важкий в використанні, як для непрофесіонала. Хто буде працювати з ним вперше самостійно, не намагайтесь клеїти великими шматками. Захистна плівка має здатність знову приклеюватись до липкого шару, потім відрірвати її, щоб не пошкодити сам матеріал, майже неможливо, пам'ятайте про це.

  Сергій, 08.11.2016

  Доброго дня. Підскажіть що підійде для обклеювання, ущільнення радіатора пічки? В комплекті з радіатором сірий поролон завширшки 20мм товщиною 5 мм з клеевим слоем. Чи можна використовувати StP Битопласт-5? Можливо щось порадите?

  Олег, 14.10.2016

  можно этот использовать

  Ответ специалиста

  Посоветуйте аналог (прокладочный материал и шумоизоляция) из доступного ассортимента.

  Владимир, 14.05.2016

  рассмотрите http://avtozvuk.ua/info/24904

  Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели