Виброизоляция StP Комфорт PRO


Нет в наличии
995 грн.
Наличные:
995 грн
Безнал:
1244 грн
Приватбанк:
1499 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


StP Комфорт PRO - Комплект шумоизоляции
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые со скорым временем превращаются в проблему.
StP Комфорт PRO - это легкий и эластичный вибрационный материал. Комплект в котором входит три листа для полной шумо виброизоляции дверей вашего автомобиля. Комплект
Читать полностью

StP Комфорт PRO - Комплект шумоізоляції

Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які зі швидким часом перетворюються в проблему.
StP Комфорт PRO - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. Комплект в якому входить три листа для повної шумо віброізоляції дверей вашого автомобіля. Комплект відмінно підходить для поліпшення загальної якості звуку в автомобілі, видалення небажаних дорожніх шумів і вібрацій. Комплекту цілком вистачає для ізоляції двох дверей будь-яких розмірів автомобілів які існують на авторинку. Цей матеріал витримує діапазон температур від -40 ° до 120 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бітум композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше ніж 80% робочої поверхні автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Знявши захисну плівку приклеїти по краю установчого отвору акустичної системи (динаміка). Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
В комплекті
ЅТР Bібpoплacт Gоld - 12 ліcтoв (paзмep ліcтa - 0,38 х 0,27 м)
ЅТР Бітoплacт Gоld - 5 ліcтoв (paзмep ліcтa - 0,333 х 0,25 м)
ЅТР BІЕK-0,2KC - 6 ліcтoв (paзмep ліcтa - 0,38 х 0,25 м)

Тип
набор
Применение
двери
Площадь листа
0.42, 0.56, 1.19 (м.кв.)
Размер листа
33x25, 38x27, 38x25 (см)
Металлизированный слой
Есть
Основа
алюминий, битум
Тепловой пистолет
желателен
Страна производитель
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Gold это то же, что и Вибропласт, но шло на экспорт

    Борис, 14.11.2012

    Здравствуйте! Мне не понятен состав. Вибропласт GOLD - это StP Gold? Бітопласт 5 GOLD - это StP Битопласт-5? И этого комплекта полность хватает что бы шумовибро изолировать 2 двери на Lancer X?

    Евгений, 06.11.2012

Другие модели марки «StP» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели