Виброизоляция StP Старт


Нет в наличии
163 грн.
Наличные:
163 грн
Безнал:
204 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP Старт - Комплект шумоизоляции
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые со скорым временем превращаются в проблему.
StP Старт - это легкий и эластичный вибрационный материал. Комплект в котором входит три листа для полной шумо виброизоляции дверей вашего автомобиля. Комплект отлично подходит для
Читать полностью

StP Старт - Комплект шумоізоляції
Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які зі швидким часом перетворюються в проблему.
StP Старт - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. Комплект в якому входить три листа для повної шумо віброізоляції дверей вашого автомобіля. Комплект відмінно підходить для поліпшення загальної якості звуку в автомобілі, видалення небажаних дорожніх шумів і вібрацій. Комплекту цілком вистачає для ізоляції двох дверей будь-яких розмірів автомобілів які існують на авторинку. Цей матеріал витримує діапазон температур від -40 ° до 120 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бутил каучукової композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше ніж 80% робочої поверхні автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Знявши захисну плівку приклеїти по краю установчого отвору акустичної системи (динаміка). Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
В комплекті
Вібропласт Silver: 2 листи, 0,38 х 0,27 м
Битопласт 5 Gold: 1 лист, 0,333 х 0,25 м

Тип
набор
Применение
двери
Площадь листа
0.08, 0.2 (м.кв.)
Размер листа
33x25, 38x27 (см)
Металлизированный слой
Есть
Толщина металлизированного слоя
60 (мкм)
Количество слоев
2
Основа
битум
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «StP» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели