Шумоизоляция StP Стандарт


Нет в наличии
264 грн.
Наличные:
264 грн
Безнал:
330 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP Стандарт - Комплект шумоизоляции
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
StP Стандарт - Комплект шумоізоляції

Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Комплект StP Стандарт виготовлений з еластичного пінополіуретану з липким шаром, захищеним антиадгезионной прокладкою. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість отпружінівает і стискатися до міліметра випрямлятися до колишньої форми робить його прекрасним ущільнювачем пластикових частин салону.
Комплект використовується для усунення шумів (скрипів) пластикових деталей салону автомобіля. Пластичний, легко деформується і приймає вихідне або проміжний стан. Діапазон температур сягає від -45 до +150 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Комплект StP Стандарт
БіМаст STANDART - 0,4 кв.м.
Битопласт 5 GOLD - 0,16 кв.м

Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  сколько нужно на заднею полку Чери Амулет

  Андрей, 01.08.2013

  2 листа

  Ответ специалиста

  сколько нужно на заднюю полку ланоса?

  Вова, 15.03.2013

  Один лист.

  Ответ специалиста

  на ланос сколько нужно упаковок?

  Вова, 15.03.2013

  2-2.5 упаковок

  Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели