Есть в наличии (1-2 дня)
3 грн.
Наличные:
3 грн
Безнал:
4 грн
4 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Автокрепеж 26009 - хомут

Хомуты - это стяжное крепление или устройство, который осуществляет натяжение при помощи использования специального механизма. Изготовлены из черного нейлона, который имеет низкий коэффициент трения и не подвержен воздействию большинства органических растворителей, устойчив к соли и слабым растворам щелочей и кислот. Нагрузки, которые может выдержать хомут зависят от ширины ленты и типа замкового устройства.
Читать полностью
Технічні параметри:

Автокрепеж 26009 - хомут

Хомути - це стяжні кріплення або пристрій, який здійснює натяг за допомогою використання спеціального механізму. Виготовлені з чорного нейлону, який має низький коефіцієнт тертя і не схильний до дії більшості органічних розчинників, стійкий до солі і слабких розчинів лугів і кислот. Навантаження, які може витримати хомут залежать від ширини стрічки і типу замкового пристрою. Чорні стяжки, на відміну від білих, маючи таку ж ціну, містять в складі фарбувальний пігмент - вугільний порошок (промислова сажа), завдяки чому довше служать на відкритому повітрі.
Ширина хомутів 4,5 міліметра, довжина 300 міліметрів. Країна виробник Китай.
В автомобілях вони призначені для закріплення трубопроводів, електричних джгутів і для деяких інших цілей. Хомут став розвитком кріпильних пристроїв, так як раніше для таких потреб використовувався дріт. Даний хомут є плоскою стрічку з зубастими блокаторами, вони дозволяють надійно зафіксувати і об'єднати різні елементи в один пучок. Діаметр установки регулюється і залежить від довжини хомута і товщини скріплюючих предметів. Місце установки універсальне і підходить для автомобілів всіх марок.
Елемент кріплення, чорного кольору, виготовлений з поліамідного матеріалу. Використовується особливо в середовищах де метали піддаються пошкодження через корозію або провідності електрики. Вони можуть служити заміною, звичайного дроту зі сталі, тому що вироби з поліаміду досить міцні, з хорошими діелектричними і термоізоляційними властивостями, на їх поверхні немає наслідків обробки електромагнітним полем, підвищена стійкість до корозії і до впливу агресивного оточення. Хомут з пластмаси зберігає робочі якості при низьких температурах, до -20 градусів, а починає плавиться тільки при +225 градусах.

Цвет
черный
Тип
Стяжка
Использование
одноразовые
Страна производитель
Китай
Количество в упаковке
1
Ширина
4.5
Длина
300
Минимальный диаметр
5
Максимальный диаметр
88
Диапазон рабочих температур
-20/+220
Материал
пластик
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Хомуты»
Показать все модели