Стяжка с креплением Автокрепеж 26068


Есть в наличии
7 грн.
Наличные:
7 грн
Безнал:
8 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Автокрепеж 26068 - хомут
Хомуты - это стяжное крепление или устройство, который осуществляет натяжение при помощи использования специального механизма. В автомобилях они предназначены для закрепления трубопроводов, электрических жгутов и для некоторых других целей. Хомут стал развитием крепежных устройств, так как раньше для таких потребностей использовалась проволока. Данный хомут представляет собой плоскую ленту с зубастыми блокаторами, они
Читать полностью
Технічні параметри:

Автокрепеж 26068 - хомут
Хомути - це стяжні кріплення або пристрій, який здійснює натяг за допомогою використання спеціального механізму. В автомобілях вони призначені для закріплення трубопроводів, електричних джгутів і для деяких інших цілей. Хомут став розвитком кріпильних пристроїв, так як раніше для таких потреб використовувався дріт. Даний хомут є плоскою стрічку з зубастими блокаторами, вони дозволяють надійно зафіксувати і об'єднати різні елементи в один пучок. На фіксаторі прикріплена кліпса, з її допомогою об'єднані елементи можна прикріпити до стінки. Діаметр установки регулюється і залежить від довжини хомута і товщини скріплюючих предметів. Довжина стрічки 145 мм, ширина 8 мм. Місце установки універсальне і підходить для автомобілів марки Porsche, модель 918 Spyder (2015-), Cayenne (2002-2010), Macan (2014-), Panamera (2010-2015).
Елемент кріплення, чорного кольору, виготовлений з поліамідного матеріалу. Використовується особливо в середовищах де метали піддаються пошкодження через корозію або провідності електрики. Вони можуть служити заміною, звичайного дроту зі сталі, тому що вироби з поліаміду досить міцні, з хорошими діелектричними і термоізоляційними властивостями, на їх поверхні немає наслідків обробки електромагнітним полем, підвищена стійкість до корозії і до впливу агресивного оточення. Хомут з пластмаси зберігає робочі якості при низьких температурах, до -20 градусів, а починає плавиться тільки при +225 градусах.

Цвет
черный
Тип
Стяжка с креплением
Особенность
с клипсой
Использование
одноразовые
Страна производитель
Китай
Ширина
8
Длина
145
Минимальный диаметр
5
Максимальный диаметр
38
Диапазон рабочих температур
-20/+220
Материал
пластик
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Хомуты»
Показать все модели