Есть в наличии
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
24 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Деталь освещения 28045

Фара подвержена агрессивному воздействию температур от минус 35 до плюс 70 градусов, вибрации и деформации, что создает большую нагрузку на её крепежные элементы. Со временем материал креплений становится менее эластичным и прочным и они ломаются при ремонте автомобиля или малейшей нагрузке.
Заменить клипсы, втулки и крепления подручными средствами не удастся, поскольку жесткое крепление оптики к кузову опасно из-за возможного
Читать полностью
Деталь освітлення 28045

Фара піддається до агресивного впливу температур від мінус 35 до плюс 70 градусів, вібрації і деформації, що створює велике навантаження на її елементи кріплення. Згодом матеріал кріплень стає менш еластичним і міцним і вони ламаються при ремонті автомобіля або найменшому навантаженні.
   Замінити кліпси, втулки і кріплення підручними засобами не вдасться, оскільки жорстке кріплення оптики до кузова небезпечно через можливе ушкодження фари під час руху автомобіля, а невірна висота кріплення не дозволить розташувати оптику рівно щодо корпусу.
   Виробляються як універсальні кріплення, які підійдуть для багатьох моделей автомобілів, так і спеціальні, вироблені для конкретної марки і моделі автомобіля або для переліку моделей, які вказуються в описі товару. Елементи виготовлені з міцних і довговічних матеріалів, стійких до впливу ультрафіолету, агресивних речовин і перепадів температур, що забезпечить тривале користування встановленої оптики або багаторазову її переустановку.
   В асортименті представлені кліпси напрямних, кліпси кріплення модулів ближнього і дальнього світла, кріплення з нарізним штирьком, кліпси кріплення штока коректора і інші елементи.
   Ця модель виготовлена для автомобілів Cadilac, Chevrolet, Ford, GMC. Модель - Escalade, Avalanche, Camaro, Colorado, Silverado, Tahoe, Sierra, Canyon, Denali, Yukon. ОЕМ номер деталі 11570830

Тип
Деталь крепления фар
Марка автомобиля
Cadilac, Chevrolet, GMC
Цвет
белый
Материал
пластик
ОЕМ
11570830
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Деталь освещения»
Показать все модели