Нет в наличии
204 грн.
Наличные:
204 грн
Безнал:
245 грн
239 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Деталь освещения 28080
Хорошое освещение автомобиля считается важным фактором безопасности. На сегодняшний день существует достаточно много различных крепежей которые применяются в транспорте. Данный крепеж является неотъемлемой деталью для регулировки и крепления освещения на автомобиле. Изделие имеет простую конструкцию и высокую надежность. Высококачественный пластик в составе которого входит стирол имеет высокую износостойкость и хорошую ударную прочность. Хорошая
Читать полностью
Деталь освітлення 28080
Гарний освітлення автомобіля вважається важливим фактором безпеки. На сьогоднішній день існує досить багато різних кріплень які застосовуються в транспорті. Дане кріплення є невід'ємною деталлю для регулювання і кріплення освітлення на автомобілі. Виріб має просту конструкцію і високу надійність. Високоякісний пластик в складі якого входить стирол має високу зносостійкість і гарну ударну міцність. Хороша ударна міцність, але в той же час і хороша еластичність навіть при - 20 градусів. Також пластикове кріплення не тріскається і не ламається, витримує механічні удари при допустимому коефіцієнті навантаження.
При використанні кріплення зменшується знос при терті і забезпечується безшумна робота деталей навіть при сильних вібраціях. Особливість кріплення в тому що він є унікальним т підходить до певних марок автомобіля.
Часто при демонтажі старі кріплення приходять в непридатність і відновленню не підлягають. Кріплення дуже просте у використанні і не вимагає спеціальних навичок і умінь в застосуванні. Зараз автовласник може вибрати відповідне кріплення з огляду на колір, розмір і під необхідну модель авто. Для установки рекомендується використовувати тільки ті інструменти які не вплинуть на цілісність і працездатність деталей.

Марка - Alfa Romeo, Fiat, Lancia
Модель - 159 (2005-2012), Brera (2005-2012), Punto (1999-2003), Punto (2003-2007), Stilo, Thesis (2002-2009), Ypsilon
Місце установки - Багажник
Елемент - Інші
Вид - Фігурні
Підвид - Відбійники
ОЕМ - 60659963

Тип
Отбойник
Марка автомобиля
Alfa Romeo, Fiat, Lancia
Место установки
багажник
Материал
резина
ОЕМ
60659963
Способ крепления
нажимной
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Деталь из резины»
Показать все модели