Есть в наличии (1-2 дня)
40 грн.
Наличные:
40 грн
Безнал:
48 грн
78 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Деталь освещения 28100

Светоотражатели предназначены для обозначения транспортных средств в темное время суток или в условиях плохой видимости. Обязательны для установки на транспортное средство или прицеп по два на каждую сторону, а для длинномерных средств передвижения и по бокам. Обозначают габариты транспортного средства, обеспечивая безопасность движения. Выпускаются в форме прямоугольников, трехугольников и кругов. Катафоты белого цвета используются в передней
Читать полностью
Деталь освітлення 28100

Світловідбивачі призначені для позначення транспортних засобів в темну пору доби або в умовах поганої видимості. Обов'язкові для установки на транспортний засіб або причеп по два на кожну сторону, а для довгомірних засобів пересування і по боках. Позначають габарити транспортного засобу, забезпечуючи безпеку руху. Випускаються у формі прямокутників, трикутників і кіл. Катафоти білого кольору використовуються в передній частині автомобіля, жовтого - з боків, а червоного - ззаду. Це одні з найдоступніших засобів пасивної безпеки руху на дорозі.
   Виготовляються методом штампування з міцного ущільненого пластика ПВХ, який розрахований на довгострокове зовнішнє використання. Пластик не тьмяніє, не вигоряє і не втрачає відбиваючі властивості довгий час. Принцип дії полягає в відображенні світла, випромінюваного іншими учасниками руху або освітлювальними приладами. Призматична основа дозволяє відбивати навіть слабкий потік світла, моментально повертаючи його в напрямку джерела на відстань більш ніж сто п'ятдесят метрів. Світло відбивається не від однієї поверхні, а від багатьох відбивачів, розташованих під кутом дев'яносто градусів, які утворюють увігнуту трапецію або піраміду. Утворені таким чином осередки розташовуються щільно один до одного в одній площині. Світловідбивачі, виготовлені за такою технологією називають кубічними, оскільки кожен із осередків є половиною розсіченого куба. Така технологія, при падінні світла під кутом до двадцяти градусів повертає світло в тому ж напрямку з якого він надійшов.
   Цей відбивач виготовлений у вигляді прямокутника із пластику жовтого кольору, кріпиться на метал або пластик дуже швидко, за допомогою клейкої основи. Перед установкою поверхню необхідно очистити і підготувати до установки знежиривши. Універсальний, підходить для багатьох марок автомобілів.

Тип
Светоотражатель
Марка автомобиля
много марок
Цвет
желтый
Материал
пластик
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Деталь освещения»
Показать все модели