Есть в наличии (1-2 дня)
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
54 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Деталь освещения 28103

Светоотражатели предназначены для обозначения транспортных средств в темное время суток или в условиях плохой видимости. Обязательны для установки на транспортное средство или прицеп по два на каждую сторону, а для длинномерных средств передвижения и по бокам. Обозначают габариты транспортного средства, обеспечивая безопасность движения. Выпускаются в форме прямоугольников, трехугольников и кругов. Катафоты белого цвета используются в передней
Читать полностью
Деталь освітлення 28103

Світловідбивачі призначені для позначення транспортних засобів в темну пору доби або в умовах поганої видимості. Обов'язкові для установки на транспортний засіб або причеп по два на кожну сторону, а для довгомірних засобів пересування і по боках. Позначають габарити транспортного засобу, забезпечуючи безпеку руху. Випускаються у формі прямокутників, трикутників і кіл. Катафоти білого кольору використовуються в передній частині автомобіля, жовтого - з боків, а червоного - ззаду. Це одні з найдоступніших засобів пасивної безпеки руху на дорозі.
   Виготовляються методом штампування з міцного ущільненого пластика ПВХ, який розрахований на довгострокове зовнішнє використання. Пластик не тьмяніє, не вигоряє і не втрачає відбиваючі властивості довгий час. Принцип дії полягає в відображенні світла, випромінюваного іншими учасниками руху або освітлювальними приладами. Призматична основа дозволяє відбивати навіть слабкий потік світла, моментально повертаючи його в напрямку джерела на відстань більш ніж сто п'ятдесят метрів. Світло відбивається не від однієї поверхні, а від багатьох відбивачів, розташованих під кутом дев'яносто градусів, які утворюють увігнуту трапецію або піраміду. Утворені таким чином осередки розташовуються щільно один до одного в одній площині. Світловідбивачі, виготовлені за такою технологією називають кубічними, оскільки кожен із осередків є половиною розсіченого куба. Така технологія, при падінні світла під кутом до двадцяти градусів повертає світло в тому ж напрямку з якого він надійшов.
Цей відбивач виготовлений у вигляді прямокутника із пластику білого кольору, який відбиває світло на 25% ефективніше інших кольорів. Кріпиться на метал або пластик дуже швидко, за допомогою болтів або саморізів. Універсальний, підходить для багатьох марок автомобілів.

Тип
Светоотражатель
Марка автомобиля
много марок
Цвет
белый
Материал
пластик
Бренд
Автокрепеж

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Автокрепеж» в категории «Деталь освещения»
Показать все модели