Нет в наличии
3407 грн.
Наличные:
3407 грн
Безнал:
4089 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DefenTime Doorlock - Дверной блокиратор

Комплект: 2 шт

Предназначен исключить несанкционированное проникновение в салон автомобиля при попытках приведших к открытию штатных замков или разбитом стекле и поднятых кнопках, при использовании других механических средств открытия двери.

Специальная конструкция замка Defen Time Doorlock позволяет размещать запорный механизм под любым углом и в любом месте двери автомобиля, не опасаясь
Читать полностью
DefenTime Doorlock - электромеханический дверной блокиратор

Комплект: 2 шт

Призначений виключити несанкціоноване проникнення в салон автомобіля при спробах призвели до відкриття штатних замків або розбитому склі і піднятих кнопках, при використанні інших механічних засобів відкриття дверей.

Спеціальна конструкція замку Defen Time Doorlock дозволяє розміщувати запірний механізм під яким кутом і в будь-якому місці двері автомобіля, не побоюючись самовільного закриття під дією сил інерції. Гнучкий привід дозволить легко знайти місце для кріплення замку.

Подібними дверними блокаторами можна блокувати та розпашні / зсувні двері в комерційних автомобілях, що перевозять потенційно цікаві для зловмисників вантажі, роблячи неможливим швидке розкриття вантажного відсіку.

Дверні блокіратори існують у двох варіантах - на "жорсткої тязі" (під назвою "Запірний елемент дверей", де площину руху запірного штиря повинна збігатися з площиною зворотно-поступального руху актуатора) і на "гнучкої тязі" ("Дверний блокіратор", має в своєму складі електропривод, аналогічний тому, який застосований в замку капота, але інший запірний елемент). Як правило, перший варіант застосуємо на автомобілях російських виробників (в т.ч. вантажних), другий - переважно на іномарках (у зв'язку з більш складною архітектурою внутрішньої порожнини двері).

Место установки
Дверь
Блокирующий узел
двери
Для модели автомобиля
универсальный
Бренд
DefenTime

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «DefenTime» в категории «Механический блокиратор»
Показать все модели