Заканчивается
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
56 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Сабвуферный терминал Mystery MTN-40
При установке сабвуфера нельзя недооценивать важную роль сабвуферных терминалов, ведь именно от них зависит целостность и качество звучания акустической системы, так называемый финальный штрих.
Сабвуферный терминал MTN-40 от компании Mystery имеет квадратную форму, размеры которой составляют 70 мм монтажный диаметр. Он является важным компонентом для большинства современных НЧ динамиков, стоит отметить
Читать полностью
Технічні параметри:

Сабвуферний термінал Mystery MTN-40
При установці сабвуфера не можна недооцінювати важливу роль сабвуферних терміналів, адже саме від них залежить цілісність і якість звучання акустичної системи, так званий фінальний штрих.
Сабвуферний термінал MTN-40 від компанії Mystery має квадратну форму, розміри якої становлять 70 мм монтажний діаметр. Він є важливим компонентом для більшості сучасних НЧ динаміків, варто відзначити що даний термінал забезпечує надійну інтеграцію з сабвуфером та іншими джерелами звукового сигналу. Сабвуферний термінал Mystery MTN-40 призначений для підключення 1-ї звукової котушки. Позолочені контакти забезпечують швидку і максимально якісну передачу сигналу без прояву перешкод і обривів. Корпус терміналу виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику, він має чорне матове покриття яке забезпечує надійний захист від подряпин і незначних пошкоджень. Монтаж можна виконати як самостійно так і за допомогою майстра, він здійснюється завдяки чотирьом отворам під саморізи які забезпечать надійну фіксацію терміналу з корпусом під сабвуфер. Даний термінал володіє прекрасним поєднанням ціни і якості.

Тип
Сабвуферные терминалы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Юрій, 15.06.2015

    А какой посадочний диаметр???

    Эксперт avtozvuk.ua

    70мм


Другие модели марки «Mystery» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели