Шумоизоляция StP БиПласт 10К 750х1000мм


Есть в наличии
280 грн./лист
Наличные:
280 грн
Безнал:
336 грн
373 грн./кв.м.
Продажа осуществляется кратно листам
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция StP БиПласт 10К 750х1000мм
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
Шумоизоляция StP БиПласт 10К 750х1000мм
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал StP БіПласт 10К виготовлений зі спіненого поліуретану та має латексну просочення. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість отпружінівает і стискатися до міліметра випрямлятися до колишньої форми робить його прекрасним ущільнювачем пластикових частин салону.
Застосовується шумоізоляція в дах, пластикові деталі салону, перегородки моторного відсіку, арки коліс. Діапазон температур сягає від -50 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,60 кг
Ціна за лист (10 листів в упаковці)

Тип
лист
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
10 (мм)
Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Сколько нужно данного материала на 4 карты?

  Александр, 28.01.2018

  3 шт

  Ответ специалиста

  Скажите можно ли карты дверей обклеить не Бипластом, а Сплэном? На много ли хуже эффект получится со Сплэном? Есть ли разница между Бипластом и Битопластом? Какая?

  Василий, 16.09.2013

  на карты сплен клеить нельзя, он не ужимается, лучше возьмите на карту STP Битопласт 5

  Ответ специалиста

  Підкажіть будь ласка, колись давно брав у Вас StP Вібропласт М2 (Bany-M2) , обклеїв ним свій УАЗ, так бобік і простояв півтора року обклеєний....., а зараз не знаю яку шумоізоляцію купити, щоб зверху по цій М2 наклеїти. Порадьте, чи підійде дана шумоізоляція, можливо якоюсь іншою можна обклеїти. Дякую!

  Володимир, 23.05.2013

  Рассмотрите StP Сплэн 3004

  Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели