Виброизоляция Викар I-8


Нет в наличии
264 грн.
Наличные:
264 грн
Безнал:
330 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Виброизоляция Викар I-8
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают, что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые с быстрым временем превращаются в проблему.
Виброизоляция Викар I-8 - это легкий и эластичный вибрационный материал. С помощью данного материала можно эффективно снизить уровень проникновения посторонних шумов и вибраций в салон автомобиля.
Читать полностью

Вiброiзоляцiя Вiкар I-8
Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють, що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які з швидким часом перетворюються в проблему.
Віброізоляція Вікар I-8 - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. За допомогою даного матеріалу можна ефективно знизити рівень проникнення сторонніх шумів і вібрацій в салон автомобіля. Бітум композиція з клейовим шаром, яка має властивості герметика не вбирає вологу і не розкладається. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля.
Цей матеріал витримує діапазон температур від -40 ° до 120 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бутилкаучук композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше 80% робочої поверхні автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Знявши захисну плівку. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна вказана за лист

Тип
лист
Применение
щиток двигателя, тоннель, пол, арки колес
Толщина листа
8 (мм)
Площадь листа
0.6 (м.кв.)
Размер листа
100x60 (см)
КМП
0.42
Металлизированный слой
Нет
Толщина металлизированного слоя
0 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
2.6 (кг)
Вес
6.8 (кг/м2)
Основа
бутилкаучук
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Этого материала нет на данный момент

    Борис, 21.11.2012

    Каковы значения КМП для данного материала?

    Александр, 20.11.2012

Другие модели марки «Викар» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели