Накидки на сиденья Kulik-System DriverHelp SOLO Black


Заканчивается
1504 грн.
Наличные:
1504 грн
Безнал:
1805 грн
Приватбанк:
1600 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KULIK-SYSTEM DriverHelp SOLO Black - Эргономичный корректор осанки на автомобильное кресло

Эргономичный корректор осанки на автомобильное кресло. Уникальное изобретение, разработанное специально для водителей и пассажиров автотранспорта. Комфортно повторяя анатомические изгибы тела, снижает нагрузку на поясничный отдел, стабилизирует грудной отдел позвоночника и корректирует осанку без самоконтроля.

МАТЕРИАЛЫ И ЦВЕТ ОБИВКИ
Обивочный материал,
Читать полностью
KULIK-SYSTEM DriverHelp SOLO Black - Ергономічний коректор постави на автомобільне крісло

Ергономічний коректор осанки на автомобільне крісло. Унікальний винахід, розроблено спеціально для водіїв та пасажирів автотранспорту. Комфортно повторюючи анатомічні вигини тіла, знижує навантаження на поперековий відділ, стабілізує грудний відділ хребта і коригує осанку без самоконтролю.

МАТЕРІАЛИ І КОЛІР ОББИВКИ
Оббивний матеріал, що імітує натуральну шкіру, володіє «дихаючими» властивостями. Перфорація підсилює якість вентиляції і терморегуляції матеріалу.

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Ергономічний коректор постави з ремінцями кріплення і регулюванням висоти; упаковка, інструкція з встановлення та експлуатації; ергономічний коректор виготовлений зі спеціального формованого пінополіуретану, відповідає ГОСТам і еконормам ЄС.

Спеціальна колекція орієнтована на професійних автомобілістів. Якщо Вас турбують болі в хребті, постійне навантаження на спину, дискомфорт і незручність при водінні авто, ергономічні насадки на автомобільні крісла - безперечно те, що Вам потрібно. Колекція виробів Driver Help була створена виробником ергономічних крісел з метою надання допомоги автомобілістам. Після тривалого перебування за кермом більшість водіїв скаржаться на різні проблеми зі спиною і хребтом. Не дивлячись на всю серйозність даної проблеми, її можна раз і назавжди вирішити. Використовуючи ергономічні вироби колекції Driver Help, у водіїв є можливість позбутися ниючого болю в спині, вирівняти поставу і захистити свій хребет від навантаження, і це все без відвідування ортопеда. Спеціальна ергономічна система Kulik System подбає про Ваше здоров'я!
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kulik-System» в категории «Накидки на сиденья»
Показать все модели