Парктроник Phantom PS 2550 под покраску


Нет в наличии
4404 грн.
Наличные:
4404 грн
Безнал:
5285 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom PS 2550 - парктроник

Парковочный радар PHANTOM PS-2550 предназначен для установки с мультимедийными навигационными центрами PHANTOM и обеспечивает водителю автомобиля удобную и безопасную парковку, в условиях ограниченной обзорности, упрощает движение задним ходом. Парковочный радар PHANTOM PS-2550 совместим с мультимедийными навигационными центрами PHANTOM, изготовленными на платформах HDi,G HDi, D HDi,G i6, D i6, легко
Читать полностью
Технічні параметри:

[b] Phantom PS 2550 - парктронік [/ b]

Паркувальний радар PHANTOM PS-2550 призначений для установки з мультимедійними навігаційними центрами PHANTOM і забезпечує водієві автомобіля зручну і безпечну парковку, в умовах обмеженої оглядовості, спрощує рух заднім ходом. Паркувальний радар PHANTOM PS-2550 сумісний з мультимедійними навігаційними центрами PHANTOM, виготовленими на платформах HDi, G HDi, D HDi, G i6, D i6, легко підключається до них, і не вимагає спеціального налаштування. Чутливість радара PS-2550, а також точність визначення їм перешкод не поступається штатним паркувальним системам, які встановлюються на сучасних автомобілях. При русі заднім ходом або при русі вперед, у міру наближення до перешкоди, в динаміках акустичної системи буде лунати звуковий сигнал наростаючою частоти, який стане практично безперервним при відстані 0,3…0,5 м до перешкоди (при русі назад) і 0,2…0,3 м при русі вперед. При цьому, у PHANTOM PS-2550 є перевага перед багатьма штатними системами парковки - адже крім звукової сигналізації, на екрані головного пристрою присутній графічне відображення радарів, що полегшує водієві орієнтування у випадку, якщо перешкода розташоване нерівномірно щодо заднього бампера автомобіля або, через поганий оглядовості з водійського місця, складно побачити перешкоду попереду автомобіля. При цьому, у PHANTOM PS-2550 є перевага перед багатьма штатними системами парковки - адже крім звукової сигналізації, на екрані головного пристрою присутнє графічне відображення радарів, що полегшує водієві орієнтування у випадку, якщо перешкода розташована нерівномірно щодо заднього бампера автомобіля. Паркувальний радар PHANTOM PS-2550 може використовуватися як самостійно, так і спільно з камерою заднього виду. Важливою перевагою паркувальних радарів PHANTOM є те, що вони підключаються до спеціального входу мультимедійного навігаційного центру PHANTOM, і для їх підключення не потрібно використовувати відео вхід головного пристрою. Підключення - «роз'єм в роз'єм», додаткова подача напруги живлення на паркувальний радар не потрібна. При включенні задньої передачі екран з графічним відображенням паркувального радару і сам паркувальний радар включаються автоматично, і вимикаються при перемиканні коробки передач в нейтральне положення або на першу передачу. Крім цього, паркувальний радар може бути включений примусово - натисканням і утриманням клавіші MUTE на передній панелі мультимедійного навігаційного центру, а при її відсутності - натисканням і утриманням клавіші GPS або NAV, також розташованої на передній панелі мультимедійного навігаційного центру.

Количество датчиков
8
Диаметр датчиков
18.5
Цвет датчиков
черный, под покраску
Зона сканирования
сзади+спереди
Функции
цифровая индикация
Срабатывает ОТ
0.3
Точность измерения
10
Срабатывания ДО
1.5
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
только бипер
Входы / выходы
видеовход
Бренд
Phantom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Виталий, 15.06.2013

    датчики этой модели серебристые есть ??? и страна произвоитель ???063-150-28-28 Виталий

    Эксперт avtozvuk.ua

    Китай, датчики черные

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Phantom» в категории «Парктроник»
Показать все модели