Набор торцевых головок KING TONY 4215MR


Есть в наличии (1-2 дня)
1847 грн.
Наличные:
1847 грн
Безнал:
2217 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 4215MR – набор удлиненных торцевых головок

KING TONY 4215MR – это набор удлиненных торцевых головок, который состоит из 15 инструментов и предназначен для работы с резьбовыми элементами, такими как болты и гайки. Областью применения данного набора являются автомастерские и станции техобслуживания.
Глубокая конструкция позволяет использовать торцевые головки для работы со сложными резьбовыми соединениями, где используются
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 4215MR – набір подовжених торцевих головок

KING TONY 4215MR - це набір подовжених торцевих головок, який складається з 15 інструментів і призначений для роботи з різьбовими елементами, такими як болти і гайки. Областю застосування даного набору є автомайстерні і станції техобслуговування.
Глибока конструкція дозволяє використовувати торцеві головки для роботи зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі кріплень, а також елементи кріпленнь в поглибленнях або елементи на довгих шпильках.
Дванадцятигранний робочий профіль головок робить їх більш універсальними і дозволяє застосовувати з різьбовими елементами, що мають як 6-ти, так і 12-ти гранний профіль. Така форма профілю забезпечує більшу свободу при надяганні на 6-ти гранний болт або гайку, завдяки наявності безлічі граней така головка швидше одягнеться на кріплення, що особливо важливо під час роботи в місцях з обмеженим простором, де робота може вестися на дотик.
Матеріалом для виготовлення головок стала легована хром-ванадієва сталь, яка характеризується високою твердістю, зносостійкістю, стійкістю до механічних навантажень і деформації. Для надання більшої міцності і стійкості до корозії головки мають хромоване покриття.
Металевий кейс з замками і рукояткою є міцним аксесуаром для зберігання і транспортування набору.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Удлиненные
Квадрат
1/2
Диаметр
32, 30, 27, 24, 22, 21, 19, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10 (мм)
Количество единиц в наборе
15

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели