Набор торцевых головок KING TONY 8408MP


Есть в наличии (1-2 дня)
2927 грн.
Наличные:
2927 грн
Безнал:
3513 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 8408MP – набор ударных удлиненных головок

KING TONY 8408MP – это набор ударных удлиненных торцевых головок, который состоит из 8 инструментов. Данный торцевые головки предназначены для монтажа/демонтажа резьбовых соединений с внешним профилем. Ударные головки предназначены для использования с пневматическими гайковертами, так как способны выдерживать постоянные динамические нагрузки, и порой даже пиковые.
Особенностью
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 8408MP – набір ударних подовжених головок

KING TONY 8408MP - це набір ударних подовжених торцевих головок, який складається з 8 інструментів. Даний торцеві головки призначені для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Ударні головки призначені для використання з пневматичними гайковертами, так як здатні витримувати постійні динамічні навантаження, і часом навіть пікові.
Особливістю даного набору є наявність двох типів головок. У наборі йде дві головки з досить рідкісним чотиригранним профілем і 6 головок тонкостінних зі стандартним шестигранним профілем. Головки з 4-х гранним профілем призначені для роботи з чотиригранними кріпленнями - футорка, які мають внутрішню або зовнішню різьбу і використовуються для з'єднання труб різного діаметру.
Більша половина набору представлена ​​тонкостінними подовженими головками, які застосовуються в роботі зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі кріплень, а також елементи кріплення на довгих шпильках.
Міцна ударна конструкція і приєднувальний квадрат 1 "дозволяють застосовувати даний набір при обслуговуванні та ремонті вантажний, будівельної, сільськогосподарської, дорожньої та іншої важкої техніки.
Матеріалом для виготовлення головок послужила хром-молібденова сталь, яка є найбільш легкою серед легованих сталей, і при цьому зберігає стійкість до пікових навантажень, деформації та зусиллю на скручування. Чорне фосфатне покриття захищає від механічних пошкоджень і корозії.
Головки поставляються в металевому кейсі, який стійкий до падінь і стане відмінним аксесуаром для зберігання і транспортування.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Ударные, Удлиненные
Квадрат
1
Диаметр
41, 38, 36, 32, 27, 24, 17, 21 (мм)
Количество единиц в наборе
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели