Набор торцевых головок KING TONY 8408MP


Нет в наличии
3149 грн.
Наличные:
3149 грн
Безнал:
3779 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 8408MP – набор ударных удлиненных головок

KING TONY 8408MP – это набор ударных удлиненных торцевых головок, который состоит из 8 инструментов. Данный торцевые головки предназначены для монтажа/демонтажа резьбовых соединений с внешним профилем. Ударные головки предназначены для использования с пневматическими гайковертами, так как способны выдерживать постоянные динамические нагрузки, и порой даже пиковые.
Особенностью
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 8408MP – набір ударних подовжених головок

KING TONY 8408MP - це набір ударних подовжених торцевих головок, який складається з 8 інструментів. Даний торцеві головки призначені для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Ударні головки призначені для використання з пневматичними гайковертами, так як здатні витримувати постійні динамічні навантаження, і часом навіть пікові.
Особливістю даного набору є наявність двох типів головок. У наборі йде дві головки з досить рідкісним чотиригранним профілем і 6 головок тонкостінних зі стандартним шестигранним профілем. Головки з 4-х гранним профілем призначені для роботи з чотиригранними кріпленнями - футорка, які мають внутрішню або зовнішню різьбу і використовуються для з'єднання труб різного діаметру.
Більша половина набору представлена тонкостінними подовженими головками, які застосовуються в роботі зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі кріплень, а також елементи кріплення на довгих шпильках.
Міцна ударна конструкція і приєднувальний квадрат 1 "дозволяють застосовувати даний набір при обслуговуванні та ремонті вантажний, будівельної, сільськогосподарської, дорожньої та іншої важкої техніки.
Матеріалом для виготовлення головок послужила хром-молібденова сталь, яка є найбільш легкою серед легованих сталей, і при цьому зберігає стійкість до пікових навантажень, деформації та зусиллю на скручування. Чорне фосфатне покриття захищає від механічних пошкоджень і корозії.
Головки поставляються в металевому кейсі, який стійкий до падінь і стане відмінним аксесуаром для зберігання і транспортування.

Тип
Набор торцевых головок
Количество единиц в наборе
8
Конструкция
удлиненная, ударная, тонкостенная
Размер рабочего профиля
21, 17, 24, 27, 32, 36, 38, 41
Квадрат
1
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели