Торцевая головка KING TONY 441521M


Есть в наличии (1-2 дня)
193 грн.
Наличные:
193 грн
Безнал:
232 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 441521M - Торцевая головка для дисков

Тонкостенная торцевая головка KING TONY 441521M является инструментом, который широко используется рядовыми автомобилистами и мастерами на СТО при откручивании/закручивании гаек и болтов легкосплавных дисков.
Головка имеет размер 21 мм, который является одним из стандартных размеров для колесных крепежей. Данная головка относится к ударному типу и предназначена для использования вместе
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 441521M - Торцева головка для дисків

Тонкостінна торцева головка KING TONY 441521M є інструментом, який широко використовується рядовими автомобілістами і майстрами на СТО при відкручування / закручування гайок і болтів легкосплавних дисків.
Головка має розмір 21 мм, який є одним із стандартних розмірів для колісних кріплень. Ця картина належить до ударному типу і призначена для використання разом з пневматичними ударними гайковертами і іншим механізованим інструментом.
Торцева головка для дисків має поліпшену конструкцію, яка пристосована для максимально зручної та ефективної роботи саме з дисками. Так як різьбові елементи, якими кріпляться диски, часто заховані у високих циліндричних поглибленнях, конструкція даної головки має більш тонкі стінки і подовжену форму, що дозволяє легко дістати необхідний кріплення.
Готування виготовлена з легованої хром-молібденової сталі, яка при своїй легкості, має високу міцність, стійкість до навантажень, зносу і деформації. Для захисту від корозії і надання більшої надійності головка має чорне фосфатне покриття.
Розміри:
- діаметр 1 (робоча частина D1) - 27,8 мм
- діаметр 2 (підстава D2) - 30 мм
- робоча глибина (l) - 22 мм
- загальна довжина (L) - 80 мм
- вага - 219 г

Тип
Торцевая головка
Конструкция
удлиненная, ударная
Размер рабочего профиля
21
Квадрат
1/2
Форма профиля
шестигранник
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели