Заканчивается
267 грн.
Наличные:
267 грн
Безнал:
320 грн
274 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPEX 39D891 - Отвертка с насадками

Отвертка с набором насадок TOPEX 39D891 – это слесарный инструмент предназначен для монтажа/демонтажа резьбовых соединений имеющих внутренний профиль.
Данная отвертка является многофункциональным и удобным инструментом, так как она оснащена встроенным светодиодным фонариком и удобна для использования в темноте. Фонарик и кнопка включения расположены на корпусе таким образом, что откручивая шуруп,
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPEX 39D891 - Викрутка з насадками

Викрутка з набором насадів TOPEX 39D891 - це слюсарний інструмент призначений для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань мають внутрішній профіль.
Дана викрутка є багатофункціональним і зручним інструментом, так як вона оснащена вбудованим світлодіодним ліхтариком і зручна для використання в темряві. Ліхтарик та кнопка включення розташовані на корпусі таким чином, що відкручуючи шуруп, світло завжди буде падати на робочу область.
Перевага даної викрутки полягає в її компактності і функціональності. Коли намічається великий фронт робіт, така викрутка може замінити цілий набір і заощадити час на пошук необхідного шліца.
Корпус інструменту зручний і ергономічний, форма рукоятки забезпечує міцний захоплення інструменту. У корпусі передбачено місце для зберігання біт, завдяки чому вони не загубляться і завжди будуть під рукою.
Магнітні наконечники змінних насадок роблять роботу ще більш комфортною, так як не доведеться шукати впав шуруп десь всередині складної конструкції, після відкручування він залишиться на викрутку.
Матеріалом для виготовлення викрутки і насадок послужила якісна хром-ванадієва сталь, яка має твердість 51-54HRC за шкалою Роквелла, а також є стійкою до зносу, деформації та пошкоджень.
Викрутка оснащена храповим механізмом з реверсом, що дозволяє працювати з різьбовими елементами застосовуючи малу амплітуду, а також змінювати напрямок руху.
Розмір викрутки становить 215х96х46 мм, а довжина насадок 25 мм.
В комплекті:
- викрутки рукоятка
- насадки SL - 5, 6 мм
- насадки PH - PH1, PH2, PH3
- насадки Torx T10, T20

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
реверсионные
Наконечник
плоский (SLOTTED), крест (PHILLIPS), звездочка (Torx)
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
25
Количество бит в комплекте
7
Бренд
TOPEX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Отвертка»
Показать все модели