Есть в наличии
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
42 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Chameleon A-5 - центральный замок

Центральный замок A-5 от Chameleon. Материал корпуса – ABS пластик. Максимальное усилие замка – 6 кг. Особенности: поворотный шток.
Центральный замок – это специальная система блокировки замков автомобиля, или проще говоря, устройство способное закрывать одну или несколько дверей автомобиля. Центральный замок не является системой первой необходимости, и относится к вспомогательным системам, или как
Читать полностью
Технічні характеристики:

Chameleon A-5 - центральний замок

Центральний замок A-5 від Chameleon. Матеріал корпусу - ABS пластик. Максимальне зусилля замку - 6 кг. Особливості: поворотний шток.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Мастер актуатор
Развиваемое усилие до,кг
6
Количество актуаторов в комплекте
1
Применимость
двери
Бренд
Chameleon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Миша, 08.01.2018

  На ВАЗ 21099 підійде?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да

  Сергій., 15.11.2016

  До Peugeot 205 підійде? На задні дверки? На передніх Є. Він універсальний і підходит до любого блоку керування ЦЗ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

  Александр, 23.06.2015

  Добрый день. На ланос подойдет чтобы с сигнализации закрывались двери. ЦЗ на ланосе есть Спасибо

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Chameleon» в категории «Центральный замок»
Показать все модели