Навигатор Garmin Nuvi 2450EU Аэроскан


Нет в наличии
6592 грн.
Наличные:
6592 грн
Безнал:
7911 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


Garmin Nuvi 2450EU Аэроскан - автомобильный навигатор

Экран навигатора: цветной экран 5"
Экран: 480x272
Питание: от автомобильного прикуривателя
Литий-ионный аккумулятор
Интерфейс: USB
Встроенная память: 4 ГБ
Поддержка карт памяти: microSD
Путевые точки/ любимые объекты/ местоположения: 1000
Маршруты: 100
Голосовые подсказки
Озвучивание названия улиц
Функция Lane assist (подсказывает полосу движения)
Читать полностью


Garmin Nuvi 2450EU Аероскан - автомобільний навігатор

Екран навігатора: кольоровий екран 5 "
Екран: 480x272
Живлення: від автомобільного прикурювача
Літій-іонний акумулятор
Інтерфейс: USB
Вбудована пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD
Дорожні точки / улюблені об'єкти / розташування: 1000
Маршрути: 100
Голосові підказки
Озвучування назви вулиць
Функція Lane assist (підказує смугу руху)
Технологія myTrends
Планувальник маршруту
Автоматичний перерахунок маршруту
Вибір критерію розрахунку маршруту
Вибір режиму для автомобіля, пішохода, велосипеда
Елементи, що виключаються з маршруту
Працює з FM traffic
Показує обмеження швидкості для головних доріг
Функція "де я?"
ecoRoute
Клавіатура Qwerty або ABC
Користувальницькі об'єкти POI
Піктограми автомобілів
Завантаження в прилад додаткових голосів
Фото навігація
Всесвітній час, конвертер валют і т.д
Перегляд зображень
Garmin Lock ™ (захист від злодіїв)
Комплект поставки: Прилад GPS / Кронштейн для установки на лобове скло / Кабель живлення від автомобільного прикурювача / Пристосування для установки приладу на приладовій панелі / Коротка інструкція
Навігаційне ПЗ: Аероскан
Карти в комплекті: Україна, Європа
Розміри (Ш х Д х В): 83 х 137 х 15 мм
Вага: 192 г

Широкоформатний (5 ") GPS-навігатор Nuvi 2450EU Аероскан, крім стали вже стандартним набором функцій, оснащений такими технологіями як допомога у виборі смуг-навігатор Nuvi 2450EU Аероскан руху (Lane assist *), розпізнаванням улюблених маршрутів (myTrends ™), а також trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку). Розширені можливості для пішоходів активуються додатковими картами формату cityXplorer ™.

Випробуйте nRoute технологію з trafficTrends і myTrends
Нова функція trafficTrends ™ покликана поліпшити навігацію і більш точно передбачити час прибуття, використовуючи для цього історію ситуації на дорогах в цей день тижня і час доби. Крім того, навігатор Nuvi 2450EU Аероскан запам'ятовує постійні пункти призначення, і, використовуючи функцію myTrends ™, пророкує необхідну точку призначення без потреби активації маршруту з вашого боку. При цьому вказується час прибуття і найкращий маршрут виходячи з відповідної інформації про дорожню ситуацію.

Візьміть в потрібну смугу заздалегідь
Вам більше не потрібно вгадувати, в якій ряд перебудуватися перед наступним поворотом. Функція Lane Assist * з реалістичним видом перехресть «junction view» підкаже Вам потрібну смугу руху перед наближається поворотом або виїздом з шосе.

Виберіть маршрут з найменшою витратою палива
У цьому допоможе ecoRoute - «зелена» функція для розрахунку економічних маршрутів. Також відстежує витрата палива і допомагає виробити більш економічний стиль їзди. Просто виберіть у налаштуваннях пріоритет «економія палива».

Навігація в чужому місті
Завдяки розширеного функціоналу пішохідного режиму, автонавігатор Nuvi 2450EU Аероскан буде ідеальним компаньйоном у поїздках по місту. Для багатьох міст Європи і США доступні додаткові карти серії cityXplorer ™, що дозволяють побудувати оптимальний маршрут з урахуванням громадського транспорту. Ця функція буде по-справжньому оцінена в туристичній поїздці, де Ви зможете відчувати себе як вдома і не переживати з приводу незнання місцевої мови і найкоротшого шляху до свого готелю.

Плануйте заздалегідь
Функція планування маршрутів дозволяє зберігати 100 маршрутів, задавати проміжні точки і переглядати повороти на великому екрані нуві 2450. Крім того, автонавігатор вміє автоматично сортувати кілька введених пунктів призначення для створення ефективного маршруту. Ця функція буде особливо корисна для служб доставки і т.д. Під час руху на екрані з'являється електронний слід з точок - Ваш трек (до 10,000 точок), щоб Ви могли побачити свій шлях на карті.

Підказки по маршруту від повороту до повороту
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс автонавігатора Garmin Nuvi 2450EU Аероскан після включення запропонує всього два варіанти: "Перегляд карти» і «Куди?». Великі значки зручні для вибору точки призначення без використання стилуса, а просте меню зрозуміло навіть новачкові. Після вибору точки призначення, буде побудований оптимальний маршрут до неї, а голосові підказки на кожному повороті максимально спростять проїзд. Автонавігатор поставляється з предзагруженной картою Україні. Nuvi 2450EU Аероскан містить цифрові карти рельєфу, які допоможуть Вам орієнтуватися на місцевості. За допомогою поліпшеного інтерфейсу користувача Ви зможете зручно прокручувати екрани. Також Ви можете завантажити додаткові об'єкти POI. Завдяки функції HotFix ™ (прогнозування положення супутників) nuvi швидше розрахує Ваше місце розташування.

Не тільки навігація
GPS Nuvi 2450EU Аероскан оснащений такими додатковими функціями як перегляд фото в форматі JPEG, час у світі з вказівкою тимчасових зон, калькулятор, конвертери валют і величин. Крім того, навігатор підтримує функцію блокування Garmin Lock ™ і сумісний з безкоштовним каталогом різних голосів та значків транспортних засобів Garmin Garage ™.

ОС
Windows
Разрешение дисплея
480x272px
Карта
Украина, Европа
Навигационное ПО
Аэроскан
Диагональ дисплея
5
Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели