Нет в наличии
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
218 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ultimate Optimal (0.5х0.75)
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые со скорым временем превращаются в проблему.
Виброизоляция Ultimate Optimal - это легкий и эластичный вибрационный материал. С помощью данного материала можно эффективно снизить уровень проникновения посторонних шумов и вибраций в салон
Читать полностью
Ultimate Optimal (0.5х0.75)
Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які зі швидким часом перетворюються в проблему.
Віброізоляція Ultimate Optimal - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. За допомогою даного матеріалу можна ефективно знизити рівень проникнення сторонніх шумів і вібрацій в салон автомобіля. З лицьового боку є покриття алюмінієвої фольги з тисненням, яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливу зовнішнього середовища. З іншого боку бітум каучук композиція з клейовим шаром, яка має властивості герметика не вбирає вологу і не розкладається. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля.
Цей матеріал витримує діапазон температур від -40 ° до 120 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита полімерно-каучукова композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше ніж 80% робочої поверхні автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Знявши захисну плівку. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна вказана за лист

Размер листа
75x50
Вес листа
0.9
Удельный вес
2.4
Основа
полимерно-каучуковая
Тепловой пистолет
не нужен
КМП
0.2
Страна производитель
Украина
Тип
лист
Применение
крыша, крышка багажника, пластиковые детали, капот
Площадь листа
0.3645
Толщина металлизированного слоя
80
Количество слоев
2
Толщина листа
1.5
Бренд
Ultimate

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Богдан , 24.05.2013

  В наличии вообще когда-нибудь будет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  К сожалению точных сроков поставки нет

  АлексМ6, 18.04.2013

  Годен только для демпфирования пластика: карты дверей, подкрылки, элементы обшивки. На металле эффекта не даст. Никакого. Коэффициент механических потерь (КМП) очень низкий. Зато легкий, тонкий и дешевый - ничего не провисает и не топорщится, оббивка легко встает на место где была.

  Вячеслав, 22.03.2013

  Имеет клеевой слой?

  Эксперт avtozvuk.ua

  да, но нужно еще раскатывать валиком (Ultimate валик с ручкой S).

  Борис, 24.10.2012

  Если перед укладкой материалы кузов хорошо обезжирить и потом вибру плотно укатать - коррозии не будет

  Іван, 22.10.2012

  Підкажіть, чи є по цьому матеріалу інформація по антикорозійному захисту кузова? Іншими словами, цікавить чи не буде за кілька років під цим каучуком цвісти іржа. Вдячний за відповідь.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ultimate» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели