Автомобильный держатель Arkon TAB-RSHM


Нет в наличии
912 грн.
Наличные:
912 грн
Безнал:
1094 грн
Приватбанк:
1200 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon TAB-RSHM - Универсальное крепление на подголовник передних сидений автомобиля, для планшетных ПК.

Держатель свободно устанавливается практически на любой тип подголовника. Универсальная скоба позволяет разместить устройства с большой диагональю экрана. Модель идеально подходит для установки на подголовник планшетных ПК Apple iPad, iPad 2, GalaxyTab и пр.та)
Основные характеристики:
Благодаря хорошо продуманному дизайну,
Читать полностью
Arkon TAB-RSHM - Універсальне кріплення на підголовник передніх сидінь автомобіля, для планшетних ПК.

Держатель вільно встановлюється практично на будь-який тип підголівника. Універсальна скоба дозволяє розмістити пристрої з великою діагоналлю екрану. Модель ідеально підходить для установки на підголівник планшетних ПК Apple iPad, iPad 2, GalaxyTab і пр.та)
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Тип:
Для планшетов
Место установки:
на подголовник
Размер дисплея:
7"-10"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели