Автомобильный аккумулятор SOLITE R 6СТ-60 АзЕ CMF56057


Есть в наличии
2039 грн.
Наличные:
2039 грн
Безнал:
2447 грн
Приватбанк:
1799 грн.
Цена действительна при сдаче старого аккумулятора аналогичной ёмкости в магазинах сети или при доставке курьером по Киеву, 1ач = 4грн.
При сдаче старой АКБ
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SOLITE 6СТ-60 АзЕ CMF56057 - Автомобильный аккумулятор

Автомобильные аккумуляторы SOLITE производятся на высокотехнологичном оборудовании с соблюдением жестких требований для современных стартерных батарей. Они соответствуют всем необходимым стандартам качества готовой продукции. Производство и разработка находятся в Корее. Аккумуляторные батареи SOLITE рекомендованы для установки такими гигантами машиностроения, как Kia, Hyundai, Honda.
Читать полностью
Технічні параметри:

SOLITE 6СТ-60 АзЕ CMF56057 - Автомобільний акумулятор

Автомобільні акумулятори SOLITE виробляються на високотехнологічному обладнанні з дотриманням жорстких вимог для сучасних стартерних батарей. Вони відповідають всім необхідним стандартам якості готової продукції. Виробництво і розробка знаходяться в Кореї. Акумуляторні батареї SOLITE рекомендовані для установки такими гігантами машинобудування, як Kia, Hyundai, Honda. Вони підійдуть для установки на більшість сучасних автомобілів зі стандартною кількістю штатної електроніки, так як мають широкий асортимент типорозмірів і пускових струмів. Висока якість комплектуючих і сировини, дозволили зробити надійний і довговічний акумулятор, який складає гідну конкуренцію розкрученим брендам.
Низький опір пластин було досягнуто шляхом додавання кальцію і полімерів в свинець, що призвело до високих антикорозійних властивостей і низького саморазряду. Щільне розташування всередині корпусу дає високі пускові струми, що забезпечує стабільний пуск двигуна при особливо низькій температурі навколишнього середовища.
Акумуляторні батареї SOLITE поставляються в повністю необслуговуванному корпусі. Вони готові до роботи відразу після установки і не вимагають додаткової підзарядки.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
60 (Ач)
Пусковой ток
550 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
242 (мм)
Ширина
174 (мм)
Высота
174 (мм)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SOLITE R» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели