Нет в наличии
627 грн.
Наличные:
627 грн
Безнал:
752 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sho Me G3.1 H4 5500K 36W - LED лампы
Это светодиодная лампа серии G3.1, может служить отличной заменой для ксенона или галогеновых ламп. Отличается уникальной конструкцией лампочек, она прочная, устойчивая к ударам и вибрациям. Установка не требует дополнительных блоков розжига и навыков электрика. Предназначена для автомобилей с цоколем H4, у которого три контакт. Поэтому её можно устанавливать в головной свет, так как дальний и ближний свет
Читать полностью
Технічні параметри:

Sho Me G3.1 H4 5500K 36W - LED лампи
Це світлодіодна лампа, може служити відмінною заміною для ксенону або галогенних ламп. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу й навичок електрика, заміна проводиться самостійно відповідно до інструкції, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі. Призначена для автомобілів з цоколем HB4/9006, у якого два контакти. Її можна встановлювати в головний оптику для дальнього і ближнього світла. Система охолодження представлена радіатором з вбудованим всередині кулером, за допомогою якого теплообмін відбувається в десять разів інтенсивніше, ніж просто з одним радіатором.
Джерелом світла є потужні світлодіоди COB, вони виконані за новою технологією, де всередині одного діода розміщено і живиться безліч кристалів. Особливістю такої структури є те що загальна підкладка відводить більше тепла, тим самим дають більше люменів з квадратного сантиметра. У даній моделі коштують два діода, по одній на кожній стороні, розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хорошу светотеневую кордон. Споживана потужність 30 Вт, дає силу світлового потоку - 2800 Лм. Колірна температура 6000 К, це означає, що лампи дають яскраве біле світло, але з холодним блакитним відтінком. Робоча напруга 12 В, тому її можна встановлювати в легкові автомобілі. Для стабілізації напруги і управління лампою в комплект входить контролер, оберігає від стрибків в штатній системі. Термін служби світлодіодів від 10 000 до 50 000 годин, при активному використанні вони можуть служити більше 5 років.
У комплектацію входить дві лампи з контролером і інструкція по експлуатації російською та українською мовами.

Цоколи H
H4
Головной свет
ближний свет, дальний свет
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
5500
Цвет свечения
белый
Мощность
36
Напряжение
12, 20, 24
Цоколи P
P43t
ПРЕИМУЩЕСТВА
долгий срок службы, увеличенная светоотдача
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор+кулер
Поколения светодиодных ламп
7
Световой поток
2600
Количество светодиодов
2
Тип светодиодов
COB
Количество контактов
3
Упаковка
картонная
Страна производитель
Китай
Бренд
SHO-ME

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Aлександр, 07.12.2017

    Не советую, купил, побежал ставить, обнаружил что на одной лампе ближний не работает, вентилятор крутит, а свет не горит. Я думал перед продажей перепроверяют работоспособность ламп.

    Эксперт avtozvuk.ua

    Обратитесь на горячую линию по данному вопросу. Перед продажей товар проверяется.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHO-ME» в категории «LED лампа»
Показать все модели