Автомобильный аккумулятор MONBAT 6СТ-80 АзЕ P SMF A88B3XO


Нет в наличии
1900 грн.
Наличные:
1900 грн
Безнал:
2280 грн
Приватбанк:
2056 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Monbat 6СТ-80 АзЕ P SMF A88B3XO- Аккумулятор

Автомобильные аккумуляторы MONBAT отличаются высокой производительностью и выносливостью. Они изготавливаются на заводе в Болгарии и соответствуют жестким критериям современного машиностроения. Подойдут для установки на большинство современных легковых автомобилей, которые имеют повышенное количество электрооборудования. Широкий температурный диапазон применения, от -40 до +50 °С, позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

Monbat 6СТ-80 АзЕ P SMF A88B3XO- Акумулятор

Автомобільні акумулятори MONBAT відрізняються високою продуктивністю і витривалістю. Вони виготовляються на заводі в Болгарії і відповідають жорстким критеріям сучасного машинобудування. Підійдуть для установки на більшість сучасних легкових автомобілів, які мають підвищену кількість електроустаткування. Широкий температурний діапазон застосування, від -40 до +50 ° С, дозволяє здійснювати холодний пуск навіть в екстремальні морози, при цьому не перегріватися в літню спеку.
Герметичний необслуговуваний корпус відрізняється підвищеною стійкістю до ударів і вібрацій. Що надійно захищає активний елемент від пошкоджень при переміщенні по складних ділянках дороги. Необслуговувана технологія виробництва дозволяє використовувати батарею відразу після установки, не контролюючи рівень дистильованої води в корпусі.
Для виготовлення позитивних і негативних пластин використовується тільки первинна сировина високого ступеня очищення. Що в поєднанні і застосуванням сучасних технологій, дозволило добитися високих пускових струмів, низького саморозряду і підвищеної швидкості відновлення робочих характеристик в процесі заряду. Автомобільні акумулятори MONBAT підійдуть для використання, як на бензинових двигунах, так і на дизельних.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
80 (Ач)
Пусковой ток
750 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
278 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
175 (мм)
Страна производитель
Болгария

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MONBAT» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели