Бортовой компьютер Multitronics TC-50GPL белый


Нет в наличии
3987 грн.
Наличные:
3987 грн
Безнал:
4785 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics TC-50GPL белый - Бортовой компьютер

Новый мощный бортовой компьютер Multitronics TC 50GPL White предназначен для установки на инжекторные, дизельные (с поддержкой протокола диагностики OBD-2) иномарки и отечественные автомобили. Работа прибора возможна как с блоками управления (ЭБУ) различных машин, так и напрямую от датчика скорости и форсунки, что делает МК универсальным для установки.

Multitronics TC 50GPL White устанавливается на
Читать полностью


Multitronics TC 50GPL White - Бортовий комп'ютер

Новий потужний бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White призначений для установки на інжекторні, дизельні (з підтримкою протоколу діагностики OBD-2) іномарки і вітчизняні автомобілі. Робота приладу можлива як з блоками управління (ЕБУ) різних машин, так і безпосередньо від датчика швидкості і форсунки, що робить МК універсальним для установки.

Multitronics TC 50GPL White встановлюється на вільне місце на приладовій панелі автомобіля.

Multitronics TC 50GPL White пропонує користувачеві понад 200 функцій, має морозостійкий швидкодіючий графічний OEL дисплей підвищеної контрастності жовтого або синього кольору з діагоналлю 55 мм і може виробляти діагностику великого числа машин. Застосування нового 16-розрядного процесора робить роботу МК найбільш точною і швидкою.

Використання унікальної функції контролю якості палива дозволить стежити за справністю систем автомобіля і вибирати якісне паливо.

До даного бортовому комп'ютеру можливо підключити до 2-х парктроників Multitronics (рекомендована версія 3.0 вперед і назад).

Основні особливості маршрутного комп'ютера TC 50GPL:

Конструкція:
1. Кріплення на приладову панель автомобіля - не потрібно демонтаж складових інтер'єру а / м.
2. Нульовий рівень вібрації.
3. Можливість підключення МК тільки колодкою діагностики - легка установка.
4. Можливість підключення датчика швидкості і форсунки.
5. Графічний OEL-дисплей підвищеної контрастності і морозостійкості з діагоналлю 55 мм.


Діагностика та попередження:
6. Підтримка найбільшого числа оригінальних протоколів іномарок! (Більше 40 протоколів)
7. Обговорювання несправності відразу після її виникнення (розшифровка кодів помилок).
8. Читання і скидання кодів помилок (при роботі з ЕБУ).
9. Голосовий супровід назв і значень всіх параметрів і режимів.
10. Голосове попередження про аварії і виходах за межі установок.
11. Проговор кількості залитого палива при заправці.


Функціональність:
12. Новий потужний 16-розрядний процесор.
13. Більше 200 функцій.
14. Перегляд миттєвих параметрів в цифровому / лінійному / графічному вигляді.
15. 6 параметрів на дисплеї одночасно (мультидисплей).
16. 3 програмованих мультідісплея користувача.
17. Зміна 6-и параметрів одним торканням.
18. 6 або 12 параметрів на екрані одночасно.
19. Журнал поїздок.
20. Самописець з функцією "Зворотній відлік".
21. Контроль за якістю палива (дозвіл 0,1%).
22. Режим СТО.
23. Автоматичний розрахунок поправочних коефіцієнтів за швидкістю і витраті палива.
24. Розрахунок часу до ТО - кілометри / час.
25. Оповіщення про невимкнених габаритах.
26. Автоматичне регулювання яскравості день / ніч.
27. Можливість підключення двох парктроників Multitronics (версія 3) - вперед і назад.
28. Можливість самостійного оновлення ПЗ через інтернет.

Підтримувані типи ЕБУ

В універсальному режимі маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White працює з усіма інжекторними автомобілями (обмеження див. нижче).

Маршрутний бортовий комп'ютер підтримує найбільше число оригінальних протоколів іномарок. Відмінності роботи за оригінальним протоколом від роботи по протоколу OBD-2:
1. Легке підключення - всі параметри зчитуються з лінії діагностики автомобіля.
2. Відсутність додаткових підключень - часто за оригінальним протоколу можливо зчитувати залишок палива в баку, що дозволяє відмовитися від підключення додаткових проводів.
3. Швидкість роботи - часто обмін за протоколом OBD-2 відбувається з повільною швидкістю (деякі параметри можуть оновлюватися з частотою 1 раз за кілька секунд). При роботі за оригінальним протоколу швидкість читання кожного параметра становить кілька разів на секунду.
4. Робота з великою кількістю автомобілів - як правило за оригінальним протоколу діагностики працюють всі автомобілі даного виробника, в той час як на машинах однієї і тієї ж марки протоколи OBD-2 можуть бути різними або взагалі відсутні.
5. Робота з машинами, не підтримують OBD-2 - багато виробників відключають підтримку протоколу OBD-2 в машинах для певних ринків збуту. В цьому випадку робота універсальних приладів стає неможлива, в той час як за оригінальним протоколу машини продовжують працювати. Приклад - автомобілі Nissan для ринку Росії.

Якщо автомобіль працює по протоколу OBD-2 і одночасно є його підтримка за оригінальним протоколу діагностики, то необхідно вибрати оригінальний протокол.

Підтримувані оригінальні протоколи іномарок

Підтримувані універсальні протоколи OBD-2

Підтримувані протоколи вітчизняних автомобілів

Легке підключення
Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White може підключатися до машини тільки за допомогою колодки діагностики OBD-2 (йде в комплекті з приладом). При цьому буде доступно більшість параметрів.

Робота на дизельних машинах
МК Multitronics TC 50GPL White може працювати на дизельної машині, що підтримує протокол діагностики OBD-2 (ISO 9141 / ISO 14230, SAE J1850 VPW, ISO 15765-4 CAN). На сайті доступний список протестованих машин - список не остаточний і поповнюється по мірі надходження інформації. Відсутність машини в списку не означає, що вона не підтримується.

Журнал поїздок
Можливе збереження середніх параметрів 20 поїздок за довільний проміжок часу. Дані останньої поїздки зберігаються автоматично. Можливий так само режим автоматичного збереження всіх поїздок.

Продовження поїздки
Можна налаштувати бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White таким чином, щоб при включенні запалювання дані про поточну поїздці тривали. Ця функція зручна, коли доводиться робити невелику зупинку в дорозі, але дані не повинні перериватися.

Контроль за якістю палива
Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White дозволяє стежити за якістю палива, що заправляється з роздільною здатністю 0,1% і станом систем уприскування. Користувач зберігає дані про роботу двигуна в пам'яті приладу (створює еталон роботи двигуна), а потім в процесі роботи МК порівнює поточні параметри з еталоном і показує відхилення (в хорошу чи погану сторони), а також в залежності від налаштувань може видати попередження.

Габарити
Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics TC 50GPL White попередить користувача про невимкнених габаритах і дозволить зберегти в цілісності АКБ автомобіля. Також можливе регулювання яскравості індикатора при вимкнених і при включених габаритах і автоматично буде перемикати її в залежності від часу доби.

Журнал попереджень
Навіть якщо ви пропустили якийсь попередження бортового комп'ютера або його відключили, воно зберігається в пам'яті і можливо переглянути список попереджень для аналізу аварійних ситуацій і подій.

Підключення двох парктроників Multitronics
Для безпечного паркування автомобіля до МК Multitronics TC 50GPL White можна підключити до двох парктроників Multitronics (версії 3), що дозволить захистити передню і задню зони машини. Підключивши парктроніки Multitronics, ви отримаєте багатофункціональну систему без "розмноження" додаткових модулів в салоні автомобіля. Допускається одночасне підключення парктроників тільки однієї моделі (наприклад спільна робота PT-4TC і PU-4TC неможлива).

Совместимость
На инжекторные авто
Установка
На торпедо
Подключение парктроника
Да
Звук
Голосовой синтезатор
Подсветка
белая
Бренд
Multitronics

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Николай, 12.05.2012

    На Mitsubishi Lancer 9 1,6 подойдет?

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Бортовой компьютер»
Показать все модели