Нет в наличии
8100 грн.
Наличные:
8100 грн
Безнал:
9721 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZHW 30X - Сабвуфер
Это сабвуферный динамик от Ground Zero, имеют хороший запас мощности и послужат для воспроизведение низкого и ультранизкого баса в автомобиле, с которым не могут справиться динамики, что делает Вашу акустическую систему более полноценной. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке необходимо
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZHW 30X - Сабвуфер
Це сабвуферний динамік від Ground Zero, мають хороший запас потужності і послужать для відтворення низького і ультранизького баса в автомобілі, з яким не можуть впоратися динаміки, що робить Вашу акустичну систему більш повноцінним. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 281 мм, і монтажна глибина, яка становить - 162 мм. Для корпусу рекомендований закритий ящик об'ємом 15-19 літрів або фазоінверторний ящик об'ємом в 40 літрів ..
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з литим алюмінієвим кошиком, який складається з 12 спиць без забарвлення. Діаметр динаміка 300 мм, це 12 дюймів. Частота основного резонансу 23.5 Гц і чутливістю в 86 Вт/м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з алюмінію, сірого кольору, він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу шириною 32 мм. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 800 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, з номінальним опір по 2 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Магніт феритовий а гумовому кожусі, з великою щільністю.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Номинальная мощность RMS
800 (Вт)
Сопротивление
2 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
алюминий
Монтажная глубина
162 (мм)
Цвет диффузора
серый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели