Автомобильный держатель Arkon HTCTB123-G


Нет в наличии
994 грн.
Наличные:
994 грн
Безнал:
1193 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon HTCTB123-G - Автомобильное крепление в подстаканник для коммуникаторов HTC Thunderbolt

Держатель на гибкой ножке в подстаканник, общая длинна ножки 175 мм. Крепление выполнена из усиленного алюминиевого стержня, благодаря которому конструкция крепления достаточно гибкая и позволяет спозиционировать держатель практически в любое положение. Стержень закрыт рифленым пластиковым кофром, который убирает люфты и гасит вибрации, что дает
Читать полностью

Arkon HTCTB123-G - Автомобільне кріплення в підстаканник для комунікаторів HTC Thunderbolt

Тримач на гнучкій ніжці в підстаканник, загальна довжина ніжки 175 мм. Кріплення виконана з посиленого алюмінієвого стержня, завдяки якому конструкція кріплення досить гнучка і дозволяє спозиціонувати держатель практично в будь-яке положення. Стержень закритий рифленим пластиковим кофрів, який прибирає люфти і гасить вібрації, що дає можливість комфортно користуватися встановленим пристроєм. Конструкція кріплення в підстаканник має механізм регулювання діаметра кріплення, завдяки чому власник може бути надійно закріплений в підстаканнику будь-якого діаметру. Форма затиску розроблена спеціально для HTC Thunderbolt. Зажим легко і надійно фіксує смартфон, при цьому не перекриває кнопок і фотокамеру.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
другое
Тип:
Для мобильных устройств
Фиксация в автомобиле
зажим
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
на гибкой ножке
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели