Автомобильный держатель Arkon HTCTB114


Нет в наличии
994 грн.
Наличные:
994 грн
Безнал:
1193 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon HTCTB114 - Автомобильное крепление для коммуникаторов HTC Thunderbolt.

Крепление на вакуумной присоске. Данная модель кронштейна активно используется как штатное крепление для навигаторов Asus и Hewlett-Packard. Конструкция отличается дополнительным коленом регулировки, что позволяет более точно регулировать установленное в держателе мобильное устройство. Форма зажима разработана специально для HTC Thunderbolt. Зажим легко и надежно фиксирует
Читать полностью

Arkon HTCTB114 - Автомобільне кріплення для комунікаторів HTC Thunderbolt.

Кріплення на вакуумній присоску. Дана модель кронштейна активно використовується як штатний кріплення для навігаторів Asus і Hewlett-Packard. Конструкція відрізняється додатковим коліном регулювання, що дозволяє більш точно регулювати встановлене в тримачі мобільний пристрій. Форма затиску розроблена спеціально для HTC Thunderbolt. Зажим легко і надійно фіксує смартфон, при цьому не перекриває кнопок і фотокамеру.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
лобовое стекло
Тип:
Для мобильных устройств
Фиксация в автомобиле
вакуумная присоска
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели