Автомобильный держатель Arkon IPM-RSHM


Нет в наличии
1561 грн.
Наличные:
1561 грн
Безнал:
1873 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM-RSHM - Автомобильное крепление на подголовник для Apple iPad

Предназначен для полу-стационарной установки. Совместим с универсальными креплениями Arkon для планшетов и держателями для iPad и GalaxyTab.
Держатель обладает шарнирной ответной частью, что дает возможность, одной рукой, точно отрегулировать угол наклона установленного устройства. Крепление планшета на подголовник это отличный способ занять людей на заднем
Читать полностью
Arkon IPM-RSHM - Автомобільне кріплення на підголовник для Apple iPad

Призначений для напів-стаціонарної установки. Сумісний з універсальними кріпленнями Arkon для планшетів і держателями для iPad і GalaxyTab.
Держатель має шарнірної відповідною частиною, що дає можливість, однією рукою, точно відрегулювати кут нахилу встановленого пристрою. Кріплення планшета на підголовник це відмінний спосіб зайняти людей на задньому сидінні роботою або розвагами, щоб вони не нудьгували і не відволікали вас від дороги.
Форма затисної пластини розроблена спеціально для Apple iPad, і зроблена з міцного матеріалу, що в свою чергу дозволило досягти максимального рівня якості та надійності.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
на подголовник
Тип:
Для планшетов
Фиксация в автомобиле
зажим
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели