Автомобильный держатель Arkon IPM2-RSHM


Нет в наличии
1703 грн.
Наличные:
1703 грн
Безнал:
2044 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM2-RSHM - Автомобильное крепление на подголовник для Apple iPad 2
Легко прикрепляется к втулкам подголовника, при помощи специальных зажимов из прочного ABS-пластика. Совместим с универсальными креплениями Arkon для планшетов и держателями для iPad и GalaxyTab.
Форма зажима разработана специально для Apple iPad 2. Зажим легко и надежно фиксирует планшет, при этом не перекрывает кнопок и фотокамеру.
Основные характеристики:
Читать полностью
Arkon IPM2-RSHM - Автомобільне кріплення на підголовник для Apple iPad 2
Легко прикріплюється до втулок підголівника, за допомогою спеціальних затискачів з міцного ABS-пластика. Сумісний з універсальними кріпленнями Arkon для планшетів і держателями для iPad і GalaxyTab.
Форма затиску розроблена спеціально для Apple iPad 2. Зажим легко і надійно фіксує планшет, при цьому не перекриває кнопок і фотокамеру.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
на подголовник
Тип:
Для планшетов
Фиксация в автомобиле
зажим
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Владимир, 18.09.2014

    Не доволен. Айпад дребезжит в движении, смотреть не возможно

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели