Автомобильный держатель Arkon IPM2-RSHM


Нет в наличии
1583 грн.
Наличные:
1583 грн
Безнал:
1900 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM2-RSHM - Автомобильное крепление на подголовник для Apple iPad 2
Легко прикрепляется к втулкам подголовника, при помощи специальных зажимов из прочного ABS-пластика. Совместим с универсальными креплениями Arkon для планшетов и держателями для iPad и GalaxyTab.
Форма зажима разработана специально для Apple iPad 2. Зажим легко и надежно фиксирует планшет, при этом не перекрывает кнопок и фотокамеру.
Основные характеристики:
Читать полностью
Arkon IPM2-RSHM - Автомобільне кріплення на підголовник для Apple iPad 2
Легко прикріплюється до втулок підголівника, за допомогою спеціальних затискачів з міцного ABS-пластика. Сумісний з універсальними кріпленнями Arkon для планшетів і держателями для iPad і GalaxyTab.
Форма затиску розроблена спеціально для Apple iPad 2. Зажим легко і надійно фіксує планшет, при цьому не перекриває кнопок і фотокамеру.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Тип:
Для планшетов
Место установки:
на подголовник
Размер дисплея:
7"-10"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Владимир, 18.09.2014

    Не доволен. Айпад дребезжит в движении, смотреть не возможно


Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели