Автомобильный держатель Arkon IPM2-FSM


Нет в наличии
1703 грн.
Наличные:
1703 грн
Безнал:
2044 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM2-FSM - Стационарное (со стороны пассажирского сидения), крепление для Apple iPad2

Основные характеристики:
• Высокая прочность
• Прочный зажим
• Качественный материал
• Долгий срок службы
Благодаря хорошо продуманному дизайну, держатель идеально подходит для многих устройств разного размера. Это крепление можно безопасно назвать одним из самых важных во всем ассортименте автомобильных держателей. Конструкция
Читать полностью
Arkon IPM2-FSM - Стаціонарне (з боку пасажирського сидіння), кріплення для Apple iPad2
Основні характеристики:
• Висока міцність
• Міцний затиск
• Якісний матеріал
• Довгий термін служби
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Загальна довжина 310 мм. У конструкції держателя додано додаткове коліно, яке дозволяє змінити нахил пристрої в тих випадках, коли діапазону повороту стандартного шарніра недостаточно.
Кріплення виконана з посиленого алюмінієвого стержня, завдяки якому конструкція ніжки досить гнучка і дозволяє позиціонувати держатель практично в будь-яке положення. Стержень закритий рифленим пластиковим кофрів, який прибирає люфти і гасить вібрації, що дає можливість комфортно користуватися встановленим пристроєм.
Форма затиску розроблена спеціально для Apple iPad 2. Зажим легко і надійно фіксує планшет, при цьому не перекриває кнопок і фотокамеру.

Место установки:
другое
Тип:
Для планшетов
Фиксация в автомобиле
зажим
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели