Автомобильный держатель Arkon IPM532


Нет в наличии
713 грн.
Наличные:
713 грн
Безнал:
856 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM532 - Универсальное велокрепление на руль для коммуникаторов (iPhone, HTC, Samsung, LG и пр.)

Велокрепление для коммуникатора Apple iPhone4 и iPhone 4s. Основная часть держателя сделана из высокопрочного ABC пластика. Регулировка держателя происходит при помощи двух болтов, стягивающих его вокруг рулевого управления. Верхняя SM5 скоба, надежно фиксирует устройство, а дополнительные стяжки, позволяют добиться максимальной
Читать полностью
Arkon IPM532 - Універсальне велокріплення на кермо для комунікаторів (iPhone, HTC, Samsung, LG і ін)

Велокріплення для комунікатора Apple iPhone4 і iPhone 4s. Основна частина держателя зроблена з високоміцного ABC пластику. Регулювання держателя відбувається за допомогою двох болтів, що стягають його навколо рульового управління. Верхня SM5 скоба, надійно фіксує пристрій, а додаткові стяжки, дозволяють домогтися максимальної надійності.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Тип:
Для вело/мото
Место установки:
другое
Размер дисплея:
5"-7"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели