Автомобильный держатель Arkon SM516


Нет в наличии
607 грн.
Наличные:
607 грн
Безнал:
728 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon SM516 - Универсальное стационарное крепление для коммуникаторов (iPhone, HTC, Samsung, LG и пр.)

Основная часть данного крепления является цельной литой конструкцией, с прорезями для саморезов, в нижней части, вместо присоски. Верхняя часть держателя — классическая универсальная скоба присутствующая во всех моделях серии SM5.
Основные характеристики:
Благодаря хорошо продуманному дизайну, держатель идеально подходит для
Читать полностью
Arkon SM516 - Універсальне стаціонарне кріплення для комунікаторів (iPhone, HTC, Samsung, LG і ін)

Основна частина даного кріплення є цільною литий конструкцією, з прорізами для саморізів, в нижній частині, замість присоски. Верхня частина держателя - класична універсальна скоба присутня у всіх моделях серії SM5.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Тип:
Для мобильных устройств
Место установки:
торпедо
Размер дисплея:
5"-7"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
клейкая основа

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели