Автомобильный держатель Arkon SM523-G


Нет в наличии
767 грн.
Наличные:
767 грн
Безнал:
920 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon SM523-G - Универсальное крепление в подстаканник для коммуникаторов (iPhone, HTC, Samsung, LG и пр.)

Конструкция модели SM523-g специально рассчитана для установки держателя в подстаканник автомобиля. Основная часть крепления имеет регулировку толщины, что в свою очередь позволяет устанавливать данную модель в подстаканник практически любого диаметра. За счет гибкой лапы, SM 523-G можно регулировать практически под любое
Читать полностью
Arkon SM523-G - Універсальне кріплення в підстаканник для комунікаторів (iPhone, HTC, Samsung, LG і ін)

Конструкція моделі SM523-g спеціально розрахована для установки тримача в підстаканник автомобіля. Основна частина кріплення має регулювання товщини, що в свою чергу дозволяє встановлювати цю модель в підстаканник практично будь-якого діаметру. За рахунок гнучкої лапи, SM 523-G можна регулювати практично під будь-яке положення. За допомогою цього кріплення можна з легкістю, закріпити комунікатор або GPS навігатор.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
другое
Тип:
Для мобильных устройств
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели