Автомобильный держатель Arkon SM421


Нет в наличии
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
341 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon SM421 - Универсальное крепление в прикуриватель (с кабелем питания mini USB) для коммуникаторов, мобильных телефонов и GPS навигаторов.

Крепление со встроенным разветвителем прикуривателя, используется для установки мобильных устройств или навигаторов непосредственно в прикуриватель автомобиля. Длина разложенного держателя 150 мм, но благодаря гибкой системе шарниров, установленное устройство легко позиционируется практически на любом расстояние и
Читать полностью
Arkon SM421 - Універсальне кріплення в прикурювач (з кабелем живлення mini USB) для комунікаторів, мобільних телефонів та GPS навігаторів.

Кріплення з вбудованим перехідником прикурювача, використовується для установки мобільних пристроїв або навігаторів безпосередньо в прикурювач автомобіля. Довжина розкладеного тримача 150 мм, але завдяки гнучкій системі шарнірів, встановлене пристрій легко позиціонується практично на будь-якому відстань і під будь-яким кутом від водія так, щоб воно перебувало в полі зору і не заважало вам під час водіння.
Масивний зажим з шириною захоплення 60 - 90 мм. Головною особливістю затискача є збільшені "лапки". Завдяки такій конструкції тримач надійно утримує габаритні гаджети і пристрої з фігурного задньою кришкою. Дані затискачі відмінно зарекомендували себе у використанні зі смартфонами з повноцінними «qwerty-клавіатурами».
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
в прикуриватель
Тип:
Для мобильных устройств
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели