Автомобильный держатель Arkon SM328


Нет в наличии
795 грн.
Наличные:
795 грн
Безнал:
954 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon SM328 - Универсальное стационарное крепление для коммуникаторов и мобильных телефонов.

Благодаря высокому качеству материалов, кронштейн с легкостью выдерживает экстремальные условия. Композитная конструкция позволяет свободно регулировать держатель. Зажим с шириной захвата 45 – 80 мм. Благодаря узкой площадке этот зажим отлично зарекомендовал себя в использовании с мобильными телефонами и не большими GPS-навигаторами. В конструкции
Читать полностью

Arkon SM328 - Універсальне стаціонарне кріплення для комунікаторів і мобільних телефонів.

Завдяки високій якості матеріалів, кронштейн з легкістю витримує екстремальні умови. Композитна конструкція дозволяє вільно регулювати тримач. Затискач з шириною захвату 45 - 80 мм. Завдяки вузькій майданчику цей зажим відмінно зарекомендував себе у використанні з мобільними телефонами і не великими GPS-навігаторами. У конструкції затиску використовується шарнірна система кріплення до ніжки, завдяки чому встановлене пристрій легко позиціонуєтьс я однією рукою.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Место установки:
другое
Тип:
Для мобильных устройств
Способ крепления гаджета
зажим
Конструкция
монолитная
Бренд
Arkon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели