Нет в наличии
2652 грн.
Наличные:
2652 грн
Безнал:
3183 грн
Приватбанк:
2737 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dixon DVR-R300 SILVER - Видеорегистратор

Комплектация: Автомобильное зарядное устройство, держатель,аккумулятор; клипса; USB кабель, gps модуль, инструкция на русском, гарантийный талон.

Во первых, это то, что данная модель оснащена двумя полноценными камерами, которые ведут запись видео одновременно. Фронтальная камера ведёт запись дорожной ситуации впереди автомобиля, вторая камера направлена в салон и
Читать полностью

Dixon DVR-R300 SILVER - Відеореєстратор

Комплектація: Автомобільний зарядний пристрій, тримач, акумулятор; кліпса; USB кабель, gps модуль, інструкція російською, гарантійний талон.

По перше, це те, що дана модель оснащена двома повноцінними камерами, які ведуть запис відео одночасно. Фронтальна камера веде запис дорожньої ситуації попереду автомобіля, друга камера направлена в салон і фіксує дії пасажирів транспортного засобу, захоплюючи при цьому події з боків і з Заді авто. (Дана функція просто незамінна для водіїв пасажирських транспортних засобів).
Так само автомобільні відеореєстратори оснащені підключаємим gps-модулем, який, завдяки зв'язку з супутниками, фіксує швидкість і координати руху транспорту, з можливістю показу пройденого автомобілем маршруту, шляхом накладення на карту Google map.
При першому включенні приладу з micro sd карткою - Dixon DVR-R300 SILVER запропонує провести форматування карти. При цьому на неї буде автоматично встановлена спеціальна програма, яка дасть можливість проглядати не тільки відео з обох камер, але також швидкість руху і фактичне переміщення по карті. Також програма дозволить зручно управляти знятими матеріалами і, якщо необхідно, встановлювати пароль на доступ до цих даних.
В приладі також є функція G-шокер, яка автоматично блокує відеофрагмент в разі зіткнення або різкого гальмування, не дозволяючи даного фрагменту відео бути затертим.

Dixon DVR-R300 SILVER - супер універсальний прилад. Фіксує практично всі можливі характеристики, що відносяться до руху автомобіля: відео зовні і всередині, час, швидкість, фактичне розташування на карті.
Прилад виконаний в стильному корпусі, оснащеним дисплеєм 2.7 дюймів.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1280x720 (HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Дополнительно
G-сенсор
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
2
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
2.7 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
MMC, SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
серый
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Юлия, 07.03.2013

  Есть ночная съемка?

  Эксперт avtozvuk.ua

  ИК подсветка отсутствует, но в свете фар снимает вполне прилично

  Павел, 20.12.2012

  отображается ли скорость на дисплее?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Скорость на дисплее не отображается


Другие модели марки «Dixon» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели