Нет в наличии
2538 грн.
Наличные:
2538 грн
Безнал:
3046 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

CELSIOR CS-045D - видеорегистратор

Автомобильный видеорегистратор Celsior CS-045D оснащен двумя камерами (одна главная поворачивается на 180 градусов (вверх / вниз)), откидным 2 "поворотным (270 градусов) монитором для просмотра записей и настройки регистратора. Обе камеры имеют ночным режимом съемки (ИК-поидсвичування с 4-мя сверхмощными светодиодами с обеих сторон) и встроенный аккумулятор, позволяющий вести съемку даже при отсутствии
Читать полностью
Технічні характеристики:

CELSIOR CS-045D – відеореєстратор

Автомобільний відеореєстратор Celsior CS-045D оснащений двома камерами (одна головна повертається на 180 градусів (вгору/донизу)), відкидним 2" поворотним (270 градусів) монітором для перегляду записів та налаштування реєстратора. Обидві камери мають нічний режим зйомки (ІЧ-поідсвічування з 4-ма надпотужними світлодіодами з обох боків) і вбудований акумулятор, що дозволяє вести зйомку навіть за відсутності зовнішнього живлення.

Celsior CS-045D дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 1280 x 480 (якщо вибрати режим запису відразу з двох камер, то виходить зйомка відразу з двох камер в одному файлі – ліворуч і праворуч два зображення по 640 х 480, а разом цей файл має розмір 1280 х 480) в форматі AVI 30 кадрів/секунду і створювати фотографії за допомогою спеціального режиму. Також відеореєстратор має режим вибору підключення лише однієї камери. Якщо вибрати режим роботи однієї камери, то на моніторі буде картинка з однієї вибраної камери. Якщо вибрати режим роботи відразу двох камер, то на моніторі будуть відразу дві картинки з двох камер – монітор буде розділений на дві частини для кожної камери, відповідно і запис буде відразу з двох камер в один файл.

Незважаючи на свої компактні розміри, відеореєстратор оснащений вбудованим монітором, який дозволяє будь-якої миті переглянути створений відеозапис.

Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
откидной дисплей
Оснащение
Подсветка
Функции
G-сенсор
Тип крепления
поворотное
Количество камер
2
Экран
Есть
Диагональ экрана
2 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Встроенный GPS
Нет
Максимальное разрешение
HD
Страна производитель
Китай

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Celsior» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели