Есть в наличии (1-2 дня)
1160 грн.
Наличные:
1160 грн
Безнал:
1392 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Mystery MDR-820HD - Видеорегистратор
ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ: Mystery MDR-820HD – один из самых компактных автомобильных видеорегистраторов среди тех, которые протестированы в нашем обзоре. Корпус устройства имеет довольно простую форму и выполнен в виде небольшого параллелепипеда с размерами 7 х 5 см. На одной стороне располагается цветной жидкокристаллический дисплей с диагональю 2,8 дюйма, а на противоположной – объектив видеокамеры
Читать полностью
Mystery MDR-820HD - Відеореєстратор

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ: Mystery MDR-820HD - один з найбільш компактних автомобільних відеореєстраторів серед тих, які протестовані в нашому огляді. Корпус пристрою має досить просту форму і виконаний у вигляді невеликого паралелепіпеда з розмірами 7 х 5 см. На одній стороні розташовується кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 2,8 дюйма, а на протилежній - об'єктив відеокамери (верхній лівий кут).
 
По бічних сторонах відеореєстратора Mystery MDR-820HD рознесені органи управління і різні роз'єми: HDMI вихід і USB знаходяться з лівого боку, а чотири кнопки управління - З правої. Дві додаткові кнопки розташовані на самому верхньому торці пристрою, до якого «підключається» кріплення реєстратора. Слід також зазначити, що написи призначення кнопок нанесені поруч з ними, однак на фронтальній стороні вони розташовані біля робочого екрану - для максимальної зручності роботи з ними. До речі, всі кнопки виконані з прогумованого матеріалу і мають рельєфний малюнок, а тому навіть «наосліп» натискати на них цілком комфортно.
 
Кріпильний тримач, який йде в комплекті з реєстратором Mystery MDR-820HD, є традиційною практично для всіх відеореєстраторів і являє собою невелику присосок. Що стосується самого кронштейна то його по праву можна назвати надійним і цілком компактним. До кронштейну пристрій приєднується за допомогою засувки, що дозволяє без будь-яких зусиль досить швидко встановити або зняти прилад. Єдине, що викликає сумнів, так це якість і надійність пластикового язичка-засувки - аж надто кволим він здається. Зате, позитивного відгуку заслуговує можливість повороту реєстратора в будь-яку сторону, що дуже зручно при спілкуванні з співробітниками ДАІ, а також фіксації їх неправомірних дій.
Харчування відеореєстратора може бути як стаціонарним - від бортової мережі автомобіля, так і автономним - від вбудованого акумулятора. До речі, щодо акумулятора, його ємність становить всього 500 мА / год - найнижчий показник в порівнянні з усіма описаними вище пристроями.
 
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ: до відеозйомки відеореєстратор Mystery MDR-820HD приступає відразу ж після включення, тобто тоді коли запущений двигун автомобіля. Зрозуміло, включити / вимкнути пристрій можна і вручну. Крім того, присутній режим роботи за даними від датчика руху - прилад починає автоматичну запис при будь-якому русі в кадрі (зрозуміло, якщо воно потрапляє під поріг чутливості).
 
Загальна тривалість відеофрагменту може бути встановлена в межах 2; 5 і 15 хвилин. Під час ведення циклічної зйомки, кожен новий відеофайл записується замість попереднього (якщо місце на карті пам'яті вичерпано). Таким чином, вести зйомку можна нескінченно - на карті пам'яті весь час буде залишатися матеріал останніх годин запису. Само собою, робота автомобільного відеореєстратора Mystery MDR-820HD може здійснюватися і в режимі безперервного запису (точно так само, як і в звичайній відеокамері), але в такому випадку, зйомка буде припинена, після того як карта пам'яті буде повністю заповнена.
 
Зрозуміло, в пристрої Містері MDR-820HD присутні штатні установки дати і часу, а також можливість накладення цих даних на записуване відео. Також, можна зробити форматування карти пам'яті, повернути настройки йдуть від виробника, змінити мову меню і т.п. Окремо необхідно сказати про опції вибору частоти (50/60 Гц), за допомогою якої можна компенсувати мерехтіння на відеозаписі, що виникає від впливу променів штучного світла.
Копіювання знятих файлів на комп'ютер можна виконати за допомогою USB шнура, який йде в комплекті з пристроєм. Підключення відеореєстратора до зовнішнього монітора або телевізора виконується через HDMI, що дає можливість користувачеві переглядати відео на великому екрані.
 
Відео: як і всі розглянуті вище пристрої відеореєстратор Mystery MDR-820 знімає в дозволі Full HD. Кут огляду вбудованої камери становить 140 градусів, що дещо більше показника, яким володіють більшість пристроїв аналогічного класу.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
-
Дополнительно
-
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
140
Экран
есть
Диагональ экрана
2.8 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
HDMI, mini USB
Цвет
черно-серый
Разрешение сенсора
5 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  добрый день, подскажите, где можно купить батарею, родная "опухла"?)

  Николай, 19.01.2016

  http://avtozvuk.ua/info/21845

  Ответ специалиста

  здравствуйте, можно ли отдельно купить акумуулятор к реестратору Mystery MDR-820HD

  Игорь, 11.01.2016

  да есть такая http://avtozvuk.ua/info/21845

  Ответ специалиста

  А он сделан из пластика или из метала?

  Тахир, 16.12.2015

  из пластика

  Ответ специалиста

  добрый день. подскажите, пожалуйста, где купить отдельно крепление к этому регистратору. спасибо!

  марина, 17.07.2015

  http://avtozvuk.ua/info/20772

  Ответ специалиста

  Камера разворачиваеться в сторону водительского окна?

  Олег, 08.06.2013

  аппарат поворотный на 360

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Mystery» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели