Нет в наличии
1145 грн.
Наличные:
1145 грн
Безнал:
1374 грн
Приватбанк:
1248 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mystery MDR-820HD - Видеорегистратор
ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ: Mystery MDR-820HD – один из самых компактных автомобильных видеорегистраторов среди тех, которые протестированы в нашем обзоре. Корпус устройства имеет довольно простую форму и выполнен в виде небольшого параллелепипеда с размерами 7 х 5 см. На одной стороне располагается цветной жидкокристаллический дисплей с диагональю 2,8 дюйма, а на противоположной – объектив видеокамеры
Читать полностью
Mystery MDR-820HD - Відеореєстратор

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ: Mystery MDR-820HD - один з найбільш компактних автомобільних відеореєстраторів серед тих, які протестовані в нашому огляді. Корпус пристрою має досить просту форму і виконаний у вигляді невеликого паралелепіпеда з розмірами 7 х 5 см. На одній стороні розташовується кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 2,8 дюйма, а на протилежній - об'єктив відеокамери (верхній лівий кут).
 
По бічних сторонах відеореєстратора Mystery MDR-820HD рознесені органи управління і різні роз'єми: HDMI вихід і USB знаходяться з лівого боку, а чотири кнопки управління - З правої. Дві додаткові кнопки розташовані на самому верхньому торці пристрою, до якого «підключається» кріплення реєстратора. Слід також зазначити, що написи призначення кнопок нанесені поруч з ними, однак на фронтальній стороні вони розташовані біля робочого екрану - для максимальної зручності роботи з ними. До речі, всі кнопки виконані з прогумованого матеріалу і мають рельєфний малюнок, а тому навіть «наосліп» натискати на них цілком комфортно.
 
Кріпильний тримач, який йде в комплекті з реєстратором Mystery MDR-820HD, є традиційною практично для всіх відеореєстраторів і являє собою невелику присосок. Що стосується самого кронштейна то його по праву можна назвати надійним і цілком компактним. До кронштейну пристрій приєднується за допомогою засувки, що дозволяє без будь-яких зусиль досить швидко встановити або зняти прилад. Єдине, що викликає сумнів, так це якість і надійність пластикового язичка-засувки - аж надто кволим він здається. Зате, позитивного відгуку заслуговує можливість повороту реєстратора в будь-яку сторону, що дуже зручно при спілкуванні з співробітниками ДАІ, а також фіксації їх неправомірних дій.
Харчування відеореєстратора може бути як стаціонарним - від бортової мережі автомобіля, так і автономним - від вбудованого акумулятора. До речі, щодо акумулятора, його ємність становить всього 500 мА / год - найнижчий показник в порівнянні з усіма описаними вище пристроями.
 
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ: до відеозйомки відеореєстратор Mystery MDR-820HD приступає відразу ж після включення, тобто тоді коли запущений двигун автомобіля. Зрозуміло, включити / вимкнути пристрій можна і вручну. Крім того, присутній режим роботи за даними від датчика руху - прилад починає автоматичну запис при будь-якому русі в кадрі (зрозуміло, якщо воно потрапляє під поріг чутливості).
 
Загальна тривалість відеофрагменту може бути встановлена в межах 2; 5 і 15 хвилин. Під час ведення циклічної зйомки, кожен новий відеофайл записується замість попереднього (якщо місце на карті пам'яті вичерпано). Таким чином, вести зйомку можна нескінченно - на карті пам'яті весь час буде залишатися матеріал останніх годин запису. Само собою, робота автомобільного відеореєстратора Mystery MDR-820HD може здійснюватися і в режимі безперервного запису (точно так само, як і в звичайній відеокамері), але в такому випадку, зйомка буде припинена, після того як карта пам'яті буде повністю заповнена.
 
Зрозуміло, в пристрої Містері MDR-820HD присутні штатні установки дати і часу, а також можливість накладення цих даних на записуване відео. Також, можна зробити форматування карти пам'яті, повернути настройки йдуть від виробника, змінити мову меню і т.п. Окремо необхідно сказати про опції вибору частоти (50/60 Гц), за допомогою якої можна компенсувати мерехтіння на відеозаписі, що виникає від впливу променів штучного світла.
Копіювання знятих файлів на комп'ютер можна виконати за допомогою USB шнура, який йде в комплекті з пристроєм. Підключення відеореєстратора до зовнішнього монітора або телевізора виконується через HDMI, що дає можливість користувачеві переглядати відео на великому екрані.
 
Відео: як і всі розглянуті вище пристрої відеореєстратор Mystery MDR-820 знімає в дозволі Full HD. Кут огляду вбудованої камери становить 140 градусів, що дещо більше показника, яким володіють більшість пристроїв аналогічного класу.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
140
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.8
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
5
Цвет
черно-серый
Порты и разъемы
mini USB, HDMI
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Mystery

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Николай, 19.01.2016

  добрый день, подскажите, где можно купить батарею, родная "опухла"?)

  Эксперт avtozvuk.ua

  http://avtozvuk.ua/info/21845

  Игорь, 11.01.2016

  здравствуйте, можно ли отдельно купить акумуулятор к реестратору Mystery MDR-820HD

  Эксперт avtozvuk.ua

  да есть такая http://avtozvuk.ua/info/21845

  Тахир, 16.12.2015

  А он сделан из пластика или из метала?

  Эксперт avtozvuk.ua

  из пластика

  марина, 17.07.2015

  добрый день. подскажите, пожалуйста, где купить отдельно крепление к этому регистратору. спасибо!

  Эксперт avtozvuk.ua

  http://avtozvuk.ua/info/20772

  Олег, 08.06.2013

  Камера разворачиваеться в сторону водительского окна?

  Эксперт avtozvuk.ua

  аппарат поворотный на 360

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Mystery» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели