Навигатор Garmin Nuvi 2495 LMT Аэроскан


Нет в наличии
6769 грн.
Наличные:
6769 грн
Безнал:
8123 грн
Приватбанк:
7306 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2495 LMT Аэроскан - GPS Навигатор


Разрешение дисплея: 480 x 272 пикселей
Тип дисплея: двойная ориентация экрана с ручным выбором, цветной WQVGA TFT дисплей с белой подсветкой
Батарея: Внутренняя литий-ионная
Время работы: До 2.5 часов
Высокочувствительный приемник
Возможность обновления прошивки

Память и карты:
Базовые карты
Предварительно загруженные карты: Карта Украины Аэроскан +
Читать полностью
Garmin Nuvi 2495 LMT Аероскан - GPS Навігатор


Роздільна здатність дисплея: 480 x 272 пікселів
Тип дисплея: подвійна орієнтація екрану з ручним вибором, кольоровий WQVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
Батарея: Внутрішня літій-іонна
Час роботи: До 2.5 годин
Високочутливий приймач
Можливість оновлення прошивки

Пам'ять і карти:
Базові карти
Попередньо завантажені карти: Карта Україні Аероскан + Європа
Можливість додавання нових карт
Вбудована пам'ять: 8 Гб
Тип карти пам'яті: microSD (не входить в комплект)
Дорожні точки / Вибране / Місця: 1000
Маршрути: 100

Функціональні особливості:
Голосові підказки: (внутрішній динамік)
Голосове озвучування вулиць: (в Європі)
Розпізнавання мовлення
Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі)
Функція Junction view (реалістичний вид перехресть)
Функція trafficTrends ™ (розрахунок маршруту на базі прогнозу ситуації на дорогах)
Перегляд карт в 3D форматі
Оптимізація і розрахунок маршруту
Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового і перерахунок маршрутів)
Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, короткої відстані, дороги)
Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів і т.д.)
Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI)
Технологія Hands-free і бездротова технологія Bluetooth ®
Сумісність з FM Traffic: (в комплекті)
Безстрокове оновлення трафіку: (3D traffic) (В Європі і в деяких містах Росії)
Індикатор обмеження швидкості
Функція «Де я?» (Пошук найближчої лікарні, заправки, адреси, перетину доріг)
Визначник місцеположення автомобіля (відзначає місце при знятті з лобового скла)
Функція ecoRoute: куплений окремо
Фотонавігаціі
Аудіокниги
Перегляд картинок
Піктограми автомобілів (користувач вибирає значок, за допомогою якого буде показано його місцеположення на карті)
Світовий час, конвертор валют, калькулятор
Сенсорний екран
Клавіатура Qwerty або ABC

Додаткові особливості: Використовується Garmin Guidance 2.0, новий навігаційний процесор для більш швидкого і інтуїтивного інтерфейсу користувача. Підвищується швидкість і точність пошуку і прокладки маршрутів для щоденних поїздок на машині. Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows ® XP і більш ранніми версіями і Mac ® OS X 10.4 і пізнішими версіями.

Розміри, ДxВxШ: 12.1 x 7.6 x 1.5 см
Розмір дисплея, ДxВ: 9.7 x 5.7 см; 4.3 ", діагональ (10.9 см)
Вага: 142 грам

У комплектацію приладу Garmin nuvi 2495 LMT + карта "Аероскан" + карта Європи входить:
GPS Навігатор ] Garmin nuvi 2495 LMT
Приймач 3D Traffic з автомобільним кабелем живлення
Автомобільне кріплення на присоску
USB-кабель
Коротка інструкція російською мовою
Карта Україні: GPS карта Україна "Аероскан"
Карта Європи: GARMIN "City Navigator NT"
SD-карта 1 Gb: У даній комплектації не поставляється

Garmin nuvi 2495 LMT з голосовим управлінням і великим 4.3 дюймовим екраном, крім стали вже стандартним набором функцій, оснащений такими технологіями як допомога у виборі смуги руху (Lane assist *), trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку), бездротовою технологією Bluetooth ® і безкоштовним оновленням трафіку від 3D Traffic в більшості міст Європи і Росії **. Розширені можливості для пішоходів активуються додатковими картами формату cityXplorer ™. Подвійна орієнтація екрану дозволяє вам тримати nvi вертикально або горизонтально в залежності від режиму використання - в автомобілі або під час пішої прогулянки.

Управляйте голосом
Garmin nuvi 2495LMT не тільки говорить Вам, де повернути, а й виконує і Ваші голосові команди. З'являється на екрані список команд дозволить вам повністю керувати автонавігаторів, не відриваючи руки від керма, просто промовляючи потрібні вам функції. У голосовому управлінні присутній протокол навчання і з часом розпізнавання вашого голосу навігатором буде відбуватися більш впевнено.

Випробуйте nRoute технологію з trafficTrends
Функція trafficTrends ™ покликана поліпшити навігацію і більш точно передбачити час прибуття, використовуючи для цього історію ситуації на дорогах в цей день тижня і час доби.

Візьміть в потрібну смугу заздалегідь
Вам більше не потрібно вгадувати, в якій ряд перебудуватися перед наступним поворотом. Функція Lane Assist * з реалістичним видом перехресть «junction view» дозволяє переглядати схеми перехресть, завдяки чому ви зможете легко орієнтуватися на незнайомих транспортних розв'язках і з'їздах з магістралей. Коли ви наближаєтеся до з'їзду з шосе або перехрестя, прилад nuvi 2495 LMT переходить в режим розділеного екрану для реалістичного відображення перехресть на маршруті разом з дорожніми знаками і стрілками, які позначають потрібну смугу руху для навігації.

Приймайте безкоштовні оновлення трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM приймач трафіку і безкоштовні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії **. Приймайте попередження про затримки за транспортних пробок і ділянок ремонту доріг, які знаходяться попереду по маршруту. Потім просто торкніться екрану nuvi для перегляду детальної інформації про транспортну обстановці або для об'їзду проблемної області.

Насолоджуйтесь безкоштовне оновлення картографії
Завдяки БЕЗКОШТОВНИМ оновлень картографії ***, чинним протягом терміну служби навігатора, ви завжди будете мати під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI і навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік - без передплати, без оплати і без дати закінчення дії послуги.

Навігація в чужому місті
Завдяки розширеному функціоналу пішохідного режиму, автомобільний навігатор nuvi 2495LMT буде ідеальним компаньйоном у поїздках по місту. Для багатьох міст Європи і США доступні додаткові карти серії cityXplorer ™, що дозволяють побудувати оптимальний маршрут з урахуванням громадського транспорту. Ця функція буде по-справжньому оцінена в туристичній поїздці, де Ви зможете відчувати себе як вдома і не переживати з приводу незнання місцевої мови і найкоротшого шляху до свого готелю.

Здійснюйте дзвінки в режимі hands-free
GPS навігатор Garmin nuvi 2495 LMT оснащений бездротовою технологією Bluetooth ® (див. список сумісних телефонів), а також вбудованими мікрофоном і динаміком. Просто з'єднаєте його з сумісним Bluetooth телефоном і говоріть в режимі hands-free, зосередивши увагу на дорозі. Просто наберіть номер з екрану нуві для здійснення дзвінка. Для відповіді на дзвінок, просто натисніть на екран і говоріть у вбудований мікрофон.

Підказки по маршруту від повороту до повороту
Автонавігатор укомплектований новим навігаційним движком Guidance 2.0, забезпечуючи більш інтуїтивний користувальницький інтерфейс, збільшену швидкість і точність пошуку напрямків. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Garmin nuvi 2495 LMT після включення запропонує всього два варіанти: «Перегляд карти» і «Куди?». Великі значки зручні для вибору точки призначення без використання стилуса, а просте меню зрозуміло навіть новачкові. Після вибору точки призначення, буде побудований оптимальний маршрут до неї, а голосові підказки на кожному повороті максимально спростять проїзд. Автонавігатор поставляється з предзагруженной картою Україні (Аерокан) і City Navigator ® NT, що включають більше 6 мільйонів об'ектовPOI, 2 і 3-мірні карти і обмеження швидкості для більшості головних доріг. За допомогою поліпшеного інтерфейсу користувача Ви зможете зручно прокручувати екрани. Також Ви можете завантажити додаткові об'єкти POI. Завдяки функції HotFix ™ (прогнозування положення супутників) nuvi швидше розрахує Ваше місце розташування.

Не тільки навігація
Garmin nuvi 2495 LMT оснащений такими додатковими функціями як перегляд фото в форматі JPEG, час в світі з вказівкою тимчасових зон, калькулятор, конвертери валют і величин. За допомогою функції фотонавігаціі Ви можете завантажувати зображення з Garmin Connect ™ Photos і потім переміщатися до них. Завдяки функції "Where Am I?" (Дослівно - де я?) Ви завжди будете знати Ваше місце розташування. Просто торкніться екрану і отримаєте інформацію про точні координати широта / довгота, найближчому адресу і перехресті, а також найближчих лікарнях, поліцейських дільницях і заправних станціях. Крім того, навігатор сумісний з безкоштовним каталогом різних голосів та значків транспортних засобів Garmin Garage ™.

ОС
Windows
Разрешение дисплея
480x272px
Карта
Украина, Европа
Навигационное ПО
Аэроскан
Диагональ дисплея
4.3
Дополнительно
Bluetooth
Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Юра, 29.08.2013

    По работе приходиться много мотаться по Украине и этот навигатор выручает. По карте претензий пока не имею. Доволен на все 100%. Очень порадовало, что бесплатное обновление карты Аэроскан.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели