Нет в наличии
86000 грн.
Наличные:
86000 грн
Безнал:
103206 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Усилитель Audison Thesis TH Due

Двухканальный усилитель Audison Thesis TH Due внесет ясность и свежесть в звучание аудиосистемы вашего автомобиля. Усилитель даёт возможность подключить к себе пару автомобильных динамиков и при сопротивлении в 4 Ом выдаст им по 80 Вт мощности (RMS). При подключении усилителя в режиме Hi-Current с сопротивлением в 4 Ом, можно отправить на динамики до 300 Вт мощности, при нагрузке в 2 Ом – 500 Вт, а при
Читать полностью
Технічні характеристики:

[B] Підсилювач Audison Thesis TH Due [/ b]

Двоканальний підсилювач Audison Thesis TH Due внесе ясність і свіжість в звучання аудіосистеми вашого автомобіля. Підсилювач дає можливість підключити до себе пару автомобільних динаміків і при опорі в 4 Ом видасть їм по 80 Вт потужності (RMS). При підключенні підсилювача в режимі Hi-Current з опором в 4 Ом, можна відправити на динаміки до 300 Вт потужності, при навантаженні в 2 Ом - 500 Вт, а при навантаженні в 1 Ом -750 Вт. Мостове підключення в режимі Hi-Current забезпечить ваш сабвуфер потужністю до 1000 Вт при опорі в 4 Ом і до 1500 Вт при опорі в 2 Ом. Регулятори кросовера Low Pass (18-7500 Гц) і High Pass (18-7500 Гц) дозволяють встановлювати частоту зрізу для високих і низьких частот. У режимі, підключеному мостовим способом, підсилювач може працювати тільки з акустикою, що має опір від 2-х Ом і більше. Менший опір може викликати перегрів або пошкодження підсилювача. Від перевантажень і замикання підсилювач захищає один запобіжник на 100 А. Так само, на моделі встановлені світлодіодні індикатори, які сповіщають про стабільну справній роботі або про можливу неполадку. Габарити: 510 х 67 х 259 мм. Якщо вашому автомобілю потрібно звукове оновлення, то характеристики роблять підсилювач Audison Thesis TH Due відмінним вибором.

Высокоуровневый вход
нет
Номинальная мощность RMS
80
Количество каналов
2
Класс усилителя
A/B
Номинальная мощность в мостовом включении
1000
Сопротивление
2, 4
Бренд
Audison

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Audison» в категории «Усилитель»
Показать все модели