Автосигнализация Convoy iGSM-003


Есть в наличии
2387 грн.
Наличные:
2387 грн
Безнал:
2984 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy iGSM-003 - GSM сигнализация

Безбрелочная автомобильная охранная GSM-система Convoy iGSM-003 позволяет контролировать автомобиль и управлять его сервисными устройствами на всей территории покрытия GSM-сети.

Система может работать самостоятельно и в комплексе с дополнительной сигнализацией или блоком дистанционного управления замком двери. Системой можно управлять с мобильного телефона и с брелока совместно подключенной
Читать полностью
Convoy iGSM-003 - GSM сигналізація

Безбрелокова автомобільна охоронна GSM-система Convoy iGSM-003 дозволяє контролювати автомобіль і керувати його сервісними пристроями на всій території покриття GSM-мережі.

Система може працювати самостійно і в комплексі з додатковою сигналізацією або блоком дистанційного керування замком двері. Системою можна керувати з мобільного телефону та з брелока спільно підключеної сигналізації. Інформація про стан машини надходить на телефон за допомогою SMS або дзвінка.

Сповіщення про причини спрацьовування сигналізації надходять автовласникові відразу при знятті з охорони. Також є можливість реалізувати охорону автомобіля з працюючим двигуном. Сигналізація постійно контролює рівень зв'язку системи з телефоном. Можна використовувати до 5-ти різних номерів телефонів, на які будуть надходити SMS-повідомлення про тривожні події.

Система може працювати самостійно, а також разом з додатковою або штатною системою дистанційного керування (сигналізацією або блоком дистанційного керування замком дверей). При спільній роботі система ставиться і знімається з охорони брелоком додаткової сигналізації. Крім того, поставити і зняти систему з охорони можна за допомогою телефону (під час дзвінка), командою в тексті SMS або за допомогою спеціального додатку. У всіх випадках спершу необхідно ввести правильний PIN-код.

Керувати системою можна і за допомогою SMS-повідомлень мобільних телефонів з сенсорним екраном, що працюють на платформах Apple Iphone і Google Android. Для цього необхідно мати спеціальну прикладну програму керування, яка вже доступна в iTunes Store.

Програма суттєво спростить використання даної охоронної системи, яку можна встановлювати не лише на автомобілі, але й на різні об'єкти охорони: квартири, котеджі, гаражі і т.д. Вона дозволить автовласнику дистанційно ставити і знімати охорону об'єкта, керувати сервісними пристроями, здійснювати запуск і зупинку двигуна автомобіля, керувати декількома системами (до 6 шт.) тощо. Для керування охоронною системою в цій програмі використовується служба SMS-повідомлень.

Для того щоб безкоштовно завантажити додаток, необхідно зайти в програму iTunes і ввести в рядок пошуку «Convoy GSM». Далі слід зайти на сторінку програми «Convoy», завантажити і встановити його на iPhone.

Встановивши на автомобіль iGSM-003, можна визначити його місце розташування, прослухати, що відбувається в салоні, а також підключити гучний зв'язок. У ролі сервісних функцій система має додаткові універсальні канали, які дозволяють дистанційно (з клавіатури під час дзвінка або в тексті SMS-повідомлення) або автоматично (при ставленні на охорону, при знятті, при увімкненні запалювання, при вимиканні запалювання) керувати додатковими пристроями в автомобілі. Це може бути система автозапуску, система прогрівання двигуна, система клімат-контролю, привід відмикання замка дверей або будь-яке інше обладнання, яке ви захочете включити в автомобілі з мобільного телефону.

GSM-сигналізація має інтегровані в системний блок датчик удару і датчик нахилу (переміщення) автомобіля, що дозволяє розширити її функціональні можливості й додатково не встановлювати дані датчики на автомобіль.

Крім того, компанія розробила програмний додаток «SMS-генератор Convoy 003», що призначений для програмування та налаштування автомобільної охоронної системи Convoy iGSM-003 за допомогою службових SMS-повідомлень. Інтерфейс програми дозволяє легко й інтуїтивно зрозуміло налаштувати функції системи, призначені як для встановлення, так і для користувача. Насамперед він стане в нагоді фахівцям автосервісів, які займаються встановленням і налаштуваннями iGSM-003.

Комплект складається з системного блоку, GSM-антени, мікрофона, джгута проводів, сервісної кнопки, світлодіодного індикатора, кінцевого вимикача, сирени та інструкції.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Підійде на passat B7?

  Тарас, 05.12.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

  Скажите пожалуйста, возможна ли установка на Nissan Maxima A32 1996 (механика) исключительно для удаленного (более 1 км.) автозапуска двигателя? Спасибо.

  Сергей, 28.11.2016

  на таком расстоянии работать не будет

  Ответ специалиста

  Подойдет ли на октавию 2002г 1.9tdi? турботаймер будет работать? И что нужно для автозапуска + доводчик стекол. Спасибо.

  Денис, 28.11.2016

  Подойдет.турботаймер работать будет.нужен только модуль доводчиков стекол https://avtozvuk.ua/info/9287

  Ответ специалиста

  Подойдет ли на Ford Kuga 2011 или стоит посмотреть что-то другое?

  Александр, 24.11.2016

  подойдет.оптимальный вариант

  Ответ специалиста

  Здравствуйте! Возможно ли подключить сигнализацию так, чтобы постановка на охрану включалась со штатного брелка авто, а снятие с охраны только через телефон или пин код?

  shuras, 10.11.2016

  Добрый день.Такой возможности нет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Convoy» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели