Снят с производства
1950 грн.
Наличные:
1950 грн
Безнал:
2340 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine M6 - GPS модуль

Компания StarLine не перестает радовать автовладельцев пополнением линейки самых доступных поисковых маяков — в продажу поступила новинка StarLine M6.

Последняя разработка сохранила все достоинства своих предшественников, в том числе и привлекательную цену, и получила ряд новых возможностей. Маяк StarLine М6 оснащен встроенным микрофоном, позволяющим осуществлять прослушивание салона владельцем;
Читать полностью


StarLine M6 - GPS модуль

Компанія StarLine не перестає радувати автовласників поповненням лінійки найдоступніших пошукових маяків - в продаж надійшла новинка StarLine M6.

Остання розробка зберегла всі переваги своїх попередників, в тому числі і привабливу ціну, і отримала ряд нових можливостей. Маяк StarLine М6 оснащений вбудованим мікрофоном, що дозволяє здійснювати прослуховування салону власником; вбудованої кнопкою SOS, що надає можливість автоматично відправляти GPS-координати об'єкту, що охороняється в разі тривоги; а також вбудованим датчиком руху / удару. Спеціальний датчик негайно фіксує будь-які несанкціоновані маніпуляції з автомобілем: спроби зрушити з місця, нанести ушкодження, занурити на евакуатор.

Оновлення прошивки пристрою не вимагає яких-небудь особливих навичок: вона легко оновлюється по GPRS, не віднімаючи у власника багато часу. Пристрій управляється за допомогою мобільного телефону: відправивши на номер системи відповідне sms-повідомлення, власник в найкоротші терміни може отримати інформацію про стан автомобіля і побачити його координати.

Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    евгений, 26.02.2015

    есть ли ограничения радиуса по дозвону (прослушки) на данное устройство.

    Эксперт avtozvuk.ua

    Нет ограничений

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели