Снят с производства
1950 грн.
Наличные:
1950 грн
Безнал:
2340 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine M6 - GPS модуль

Компания StarLine не перестает радовать автовладельцев пополнением линейки самых доступных поисковых маяков — в продажу поступила новинка StarLine M6.

Последняя разработка сохранила все достоинства своих предшественников, в том числе и привлекательную цену, и получила ряд новых возможностей. Маяк StarLine М6 оснащен встроенным микрофоном, позволяющим осуществлять прослушивание салона владельцем;
Читать полностью


StarLine M6 - GPS модуль

Компанія StarLine не перестає радувати автовласників поповненням лінійки найдоступніших пошукових маяків - в продаж надійшла новинка StarLine M6.

Остання розробка зберегла всі переваги своїх попередників, в тому числі і привабливу ціну, і отримала ряд нових можливостей. Маяк StarLine М6 оснащений вбудованим мікрофоном, що дозволяє здійснювати прослуховування салону власником; вбудованої кнопкою SOS, що надає можливість автоматично відправляти GPS-координати об'єкту, що охороняється в разі тривоги; а також вбудованим датчиком руху / удару. Спеціальний датчик негайно фіксує будь-які несанкціоновані маніпуляції з автомобілем: спроби зрушити з місця, нанести ушкодження, занурити на евакуатор.

Оновлення прошивки пристрою не вимагає яких-небудь особливих навичок: вона легко оновлюється по GPRS, не віднімаючи у власника багато часу. Пристрій управляється за допомогою мобільного телефону: відправивши на номер системи відповідне sms-повідомлення, власник в найкоротші терміни може отримати інформацію про стан автомобіля і побачити його координати.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    евгений, 26.02.2015

    есть ли ограничения радиуса по дозвону (прослушки) на данное устройство.

    Эксперт avtozvuk.ua

    Нет ограничений


Другие модели марки «Starline» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели