Программатор Pandora 01 RMP-RF


Снят с производства
1781 грн.
Наличные:
1781 грн
Безнал:
2226 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora 01 RMP-RF - Программатор

Комплект для программирования автосигнализаций диапазона Pandora De Luxe 1870 - Pandora DXL 2500. Помимо USB-модуля в комплект входят: RF-модуль, кабель программирования, CD-диск с ПО.

RMP-RF, комплект программирования настроек автосигнализаций по проводам и радиоканалу. Комплект RMP-RF программирования настроек охранных систем по проводам и радиоканалу RMP-01 будет очень полезен установщикам. С
Читать полностью


Pandora 01 RMP-RF - Программатор

Комплект для програмування автосигналізацій діапазону Pandora De Luxe 1870 - Pandora DXL 2500. Крім USB-модуля в комплект входять: RF-модуль, кабель програмування, CD-диск з ПЗ.

RMP-RF, комплект програмування налаштувань автосигналізацій по дротах і радіоканалу. Комплект RMP-RF програмування налаштувань охоронних систем по дротах і радіоканалу RMP-01 буде дуже корисний установників. З його допомогою можна швидко включити необхідні функції охоронної системи. Модуль може використовуватися з системами модельного ряду Pandora, легко встановлюється на USB-порт будь-якого комп'ютера. Модуль управляється спеціальною програмою DeLuxe loader, нова версія якої знаходиться на компакт-диску в комплекті поставки або на цьому сайті. Управління за допомогою програми DeLuxe loader усіма параметрами і функціями автосигналізації доступно з будь-якого комп'ютера. Це дозволяє будь-якому автовласникові, знайомому з комп'ютерами, самостійно налаштувати охоронну систему під свої уподобання, не вдаючись до платної допомоги сервісних техцентров. Проте ми рекомендуємо принаймні один раз провести цю настройку з фахівцем. Передача даних в охоронну систему здійснюється в дуплексному режимі, як з використанням кабелю, так і без нього, за допомогою спеціального RF-модуля, що підключається до зовнішнього роз'єму RMP-01 (для програмування систем Pandora DeLuxe 2000 і вище). Програмне забезпечення, що постачається разом з модулем, дозволяє вести облік автомобілів, на які проводилася установка, вести реєстр встановлених систем, проводити пошук налаштувань за даними про автомобіль. У разі необхідності можна завантажити збережену конфігурацію системи, і заново її запрограмувати. Це буває корисно, коли користувач, некваліфікованим втручанням в програмування системи, приводить її в неробочий стан. Так само за допомогою даного комплекту можна проводити зміну ПО ("прошивок") базових блоків двосторонніх систем лінійки DeLuxe.

У комплект постачання входить: USB-модуль RMP-01 Спеціальний RF-модуль Інтерфейсний кабель (для програмування системи по проводах) CD-ROM з дистрибутивом програми DeLuxe Loader та інструкцією по експлуатації програми.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Программатор»
Показать все модели